MoOD 2013’te HP’den Yeni Dekorasyon

MoOD 2013, HP, Duvar KağıdıHP isteğe özel basılan dekorasyon grafikleri, duvar kaplamaları ve diğer döşemeler için geliştirilen HP dijital baskı teknolojileri ve iş ortağı çözümlerinden oluşan en yeni portföyünü MoOD 2013 etkinliğinde (Brüksel Expo, Belçika, 10-12 Eylül) sergileyecek.

HP standı (Hol 7, E10), etkinliğe yepyeni bir bakış açısı getirecek. Bunu da pazara dair en son trendleri yansıtan yüksek kaliteli, yenilikçi baskı döşemeleri ve grafiklerle dekoratörleri etkileyerek yapacak. HP’nin sergileyecekleri arasında duvar kaplamaları, yer grafikleri, kanvaslar ve cam, tekstil, tahta, vinil ve PVC üzerine yapılmış diğer döşemeler yer alıyor.

HP ayrıca etkinliğin ziyaretçilerine HP Latex 260 yazıcı, HP WallArt yazılımı ve yazılım alanındaki iş ortağı AVA’nın sunduğu çözümlerin canlı gösterilerini sergileyecek. Ziyaretçiler böylelikle yaratıcı, ihtiyaca özel uygulamaların nasıl üretildiğini ilk elden keşfedecek.

HP İş Geliştirme Müdürü Terrance Raghunath, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Dekoratör ve iç mekân tasarımcıları yaratıcılıklarını yansıtmak ve günümüzün tasarım konusunda bilinçli müşterilerinden gelen talepleri yerine getirebilmek için isteğe özel, türünün tek örneği eserler yaratmanın yollarını arıyorlar. Tüm bu istekler HP teknolojisi kullanıldığında verimli ve maliyet açısından avantajlı olacak şekilde gerçeğe dönüşebiliyor. Özgün kişiselleştirilmiş tasarımlardan özel tasarım reprodüksiyonlarındaki kısa vadeli işlere kadar, en son çözümlerimiz tasarımcıların özgün, yüksek kaliteli ve basıldıkları andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde kurulabilecek ürünler oluşturabilmelerini sağlıyor.”

Duvar dekorasyonu – HP varsa sorun yok!

Kanvaslar, tekstil yumuşak döşemeler ve grafiklerin yanında, HP Latex Teknolojisi ve bağlantılı çözümler de bireylerin kişisel zevkleri ya da markaların özgün kurumsal kimliklerini yakalayan duvar kaplamaları basmak için ideal özelliklerle donatılmış bulunuyor.

HP Latex 260 yazıcıda kullanılan HP Latex mürekkepler GREENGUARD Children & Schools CertifiedSM gibi sertifikasyonlara sahip. Bu mürekkepler kokusuz baskılar üretirken, solvent (su bazlı) teknolojilerin aksine zararlı salım üretmiyorlar. Böylelikle baskılar anında bitirilip kurulabiliyor ve konaklama, sağlık ve restoran, okul gibi hassas tesislerde kullanılabilecek niteliğe kavuşuyor. Mürekkepler sayesinde hızlı teslimat vaatlerini yerine getirebilen kurumlar da rekabette avantaj elde ediyor.

Yazan 26 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Fotolar, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME