Mor Menekşe’nin Sponsoru Interpress oldu

Ali Bey 1 (1)Medya takip şirketi Interpress, profesyonel ilk Türk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk’ün uçuşlarına sponsor oldu. Interpress’in logosu, Öztürk’ün Mor Menekşe adlı özel yapım gösteri uçağıyla, 2013 yılında yapacağı tüm uçuşlarda yer alacak.

Ülkemizde 72 yıldır medya takip hizmeti sunan Interpress, başarıyla sağladığı hizmetlerin yanı sıra başta TEMA, Yeşilay, KAÇUV gibi pek çok vakfın sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle öne çıkıyor. Interpress, ayrıca bu çalışmalar kapsamında farklı etkinliklerin sponsorluklarını da üstlenmeye devam ediyor.

Interpress son olarak, Türkiye’de havacılık dalında birçok ilklere imza atan, 18 ülkede, 650 gösteri uçuşuyla yaklaşık 25 milyon kişiye ulaşan profesyonel ilk Türk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk’ün gerçekleştireceği uçuş gösterilerinin sponsorlarından biri oldu. Sponsorluk anlaşması kapsamında Interpress’in logosu, Öztürk’ün bu yıl ilk etapta planlanan 11 Mayıs ve 14 Temmuz 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplam dokuz uçuş gösterisinde, özel yapım gösteri uçağı olan Mor Menekşe üzerinde yer alacak.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Ekonomi, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME