Motorola Solutions ve AKUT’tan Sosyal Sorumluluk Projesi

sssssssssssMOTOROLA SOLUTİONS VE AKUT, “ANADOLU’YLA EL ELE” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA RİZELİ ÖĞRENCİLERİ DOĞAL AFETLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ.

Üç etaptan oluşan “Anadolu’yla El Ele” projesinin ilk durağı Rize’nin Çayeli ilçesi oldu. Tektonik hareketlere yatkın olan bu bölgede, altı ay önce 125 km’den daha kısa mesafede gerçekleşen 4,1 büyüklüğündeki Artvin merkezli depremin etkileri ciddi şekilde hissedilmişti. Proje kapsamında 2015 yılı boyunca okul çağındaki çocuklara doğal afetler ve acil durumlar konusunda uzmanlığı bulunan AKUT temsilcileri tarafından acil durumlarda nasıl davranılması gerektiği konusunda farkındalık yaratacak ve hem kendilerini hem de sınıf arkadaşları ve akrabalarını korumaya yönelik bilgiler verilmesi amaçlanıyor.

Motorola Solutions Türkiye Ülke Müdürü Bora Gürçay konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dünya çapında ofisleri bulunan Motorola Solutions, faaliyet gösterdiği her ülkede topluma fayda ve katma değer sağlayacak çalışmalarda bulunmaya azami gayret gösteriyor. Bu doğrultuda, ülkemizin önde gelen sivil toplum örgütlerinden AKUT’la işbirliğine giderek her yıl Türkiye’nin farklı bölgelerindeki çocuklarımızı doğal afet ve kazalar konusunda bilinçlendiriyoruz. Motorola Solutions olarak bugün Rize’de start verdiğimiz “Anadolu’yla El Ele” projesi dahilindeki etkinliklerle Türk toplumuna katkı sağlamaya ilerleyen dönemde de devam edeceğiz.” dedi.

Yazan 19 Ocak 2015 Pazartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Mobil, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME