Mozilla Thunderbird 3’ü yayınladı

Mozilla ThunderbirdMozilla İleti Sistemi, Salı günü Thunderbird 3’ün kararlı sürümünü piyasa sürdü ve eğer Thunderbird’ün beta sürümlerini takip etmiyorsanız, Outlook’un rakibi olan bu yeni üründe çok hoşunuza gidecek birçok yenilik bulabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux platformlarında kullanıma hazır olan bu yazılım, birçok önemli yeniliğin yanı sıra, yenilenmiş arama ve dizinleme özelliği, sekme desteği ve yeni hesaplar yaratmayı çocuk oyuncağına çeviren kullanıcı dostu yeni kurulum sihirbazı gibi uzun süredir beklenen geliştirmeyi kullanıcıların beğenisine sunuyor. Thunderberd aynı bir diğer Mozilla yazılımı Firefoz gibi çeşitli eklentilere de izin veriyor. Outlook ile kıyaslandığında ilk başta takvim özelliği eksik gibi görünse de “Lightning” adlı eklenti ile bu eksiğini fazlasıyla kapatıyor.

Thunderbird 3 kesinlikle birinci sınıf bir ürün ve piyasadaki ücretsiz yazılımların arasında kesinlikle en iyisi.Thunderbird 3’ün kurumsal ortamlarda rekabet edebilmesi için daha kat edilmesi gereken çok yol olduğu açık olmasına rağmen, kullanıcı ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilmesi ve ölçeklenebilirlik açılarından şu anda piyasada var olan diğer ürünlerden çok daha önde olduğu oldukça açık.

Yazan 09 Aralık 2009 Çarşamba. Kategori İnternet, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME