Murat Peker

teradataEkibini güçlendirmeyi sürdüren veri ambarı alanının lideri Teradata Türkiye’de, Kamu Sektöründen Sorumlu Satış Müdürlüğü görevine Murat Peker getirildi.

BT sektörünün deneyimli isimleri ile ekibini güçlendirmeyi ve genişletmeyi sürdüren veri ambarı alanında lider Teradata Türkiye’de, Murat Peker, Kamu Sektöründen Sorumlu Satış Müdürü olarak atandı.

1977 yılında İzmir’de doğan Peker, Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, sırası ile VIS, Biltam, Bimel ve Superonline’da network konusunda çeşitli görevler alarak kendini geliştirdi. Daha sonra Oracle’a transfer olan Murat, burada 4 yıl boyunca Sektör Yöneticisi ve 2 yıl boyunca da Teknoloji Satış Yöneticisi görevlerini yürüttü. Peker, Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce KoçSistem’de Kamudan Sorumlu Satış Grup Müdürü olarak görev yapıyordu. Evli ve iki çocuk sahibi olan Peker, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Yazan 31 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME