Müziğin yeni soluğu B&O PLAY 1 yaşında

Beolit 12Dünyanın high-end ses ve görüntü sistemi üreticisi Bang & Olufsen’in genç, canlı, birinci sınıf kalite ses sistemleri markası B&O PLAY 1 yaşında. Serinin 5 üyesiyle kısa sürede Red Dot ve CES başta olmak üzere birçok ödülün sahibi olan B&O PLAY ürün ailesi, çarpıcı tasarımlarının yanı sıra mükemmel ses kalitesi ve esnek uygulamalarıyla da yüzbinlerce müzik tutkununun ilk tercihi oldu

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen’in müzik sektöründeki yenilikçi markası B&O PLAY, 1 yaşında. Beolit 12, BeoPlay V1, BeoPlay A3, BeoPlay A8 ve serinin son üyesi BeoPlay A9 ile eşsiz müzik keyfi sunan B&O PLAY, bir yıl gibi kısa sürede müziğin yeni efendisi olmayı başardı.

“Müzik için tasarım” yaklaşımı ile geliştirilen etkileyici ses sisteminin yanı sıra estetik görüntüleriyle de ev ve ofislerin yeni gözdesi olan B&O PLAY tasarımları birçok ödülün de sahibi oldu. B&O PLAY’in birinci sınıf hoparlör çözümü BeoPlay A9, Yüksek Performanslı Ev Ses Sistemi kategorisinin en büyük ödülü olarak kabul edilen CES 2013 En İyi Yenilik Ödülünü kazanırken, Ocak 2013’te tek başına 100 bin satış rakamına ulaştı. BeoPlay A3 ise ‘Kişisel Elektronik Kategorisi’nde CES ‘Yenilikler ve Tasarım Onur Ödülüne’ layık görüldü.

Markanın kompakt taşınabilir ses sistemi Beolit 12 de hak ettiği takdiri görerek, tasarım ve yenilik konusunda saygın bir nişan olarak kabul edilen uluslararası ürün tasarım ödülü Red Dot’ın da aralarında bulunduğu birkaç tasarım ödülüyle onurlandırıldı.

Tasarımdan teknik özelliklere önemli mühendislerin bir araya gelerek geliştirilen müziğin yeni efendileri tasarım, ses kalitesi ve esnek uygulama seçenekleriyle milyonlarca müzik tutkununun ilk tercihi oldu.

Bang & Olufsen’in tak-çalıştır üyelerini barındıran yeni markasının büyük bir başarıyla piyasaya girdiğini belirten B&O PLAY Başkan Yardımcısı Henrik Taudorf Lorensen; “Müziği sevdiğimiz ve modern bir tasarım içinde yerleştirilmiş üstün ses deneyimini paylaşmak istediğimiz için bazı yüksek kalite ürünler geliştirdik. Bu ürünleri geliştirirken ilk arzumuz dijital nesil için mükemmel müzik sistemleri yaratmaktı. İşte bu nedenle müşterilerimizin yüzde 70’inden fazlasının Bang & Olufsen ailesine yeni olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. 2013 yılında daha heyecan verici B&O PLAY ürünleri ile karşınızda olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

Yazan 06 Şubat 2013 Çarşamba. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME