Navigon Fresh

Navigon’un ücretsiz programı Navigon Fresh, Navigon cihazınız için ihtiyacınız olan tüm programları bulabileceğiniz ve bu programları indirebileceğiniz sanal bir platform. Navigon Fresh ile Navigon cihazınızın içersinde yer alan haritaları internet üzerinden güncelleyebiliyor, cihazınıza yeni harita indirebiliyor, verilerinizi yedekleyebiliyor ve Fresh Shop’ta sizin için seçilmiş olan hizmetleri ve fonksiyonları satın alabiliyorsunuz. Böylece Navigon Fresh ile Navigon’un sunduğu yenilikleri takip etmiş ve cihazınızı her zaman güncel tutmuş oluyorsunuz.

İhtiyacınız olan programları  indirebilmek ve kullanabilmek için Navigon Fresh’i bilgisayaranıza kurmanız yeterli. Sadece bir kaç adımda ve kısa bir sürede Navigon Fresh’i kurduktan sonra tüm fonksiyonlara ve hizmetlere ulaşabiliyorsunuz. Bunun için ilk adım olarak www.navigon.com adresine girdikten sonra Türkiye’yi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra sol tarafta bulunan menü seçeneğinden Navign Fresh’i tıklayarak tek adımda bilgisayarınıza kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz. Navigon Fresh’i bilgisayarınıza kurduktan sonra size özel kullanıcı adınız ve şifreniz ile Navigon’un dünyasına adım atmış oluyorsunuz. Navigon cihazınızı, cihazınız ile birlikte verilen USB kablosu ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra da istediğiniz işlemi yapmak mümkün hale geliyor. Navigon MyLocation ile uyumlu Navigon Fresh’te dilerseniz en son haritaları yükleyebiliyor, dilerseniz de verilerinizi yedekleyebiliyorsunuz.

Yazan 08 Haziran 2010 Salı. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME