Neredennereye.com’dan hesaplı otobüs biletleri

neredennereye-logoNeredennereye.com, işbirliği yaptığı otobüs firmalarının biletlerinin online satışına başladı.

Neredennereye.com, otobüs yolculuğu yapacaklara önemli kolaylıklar ve indirimler sağlayan online bilet sistemini www.neredennereye.com/otobus-bileti/ adresinde hizmete sundu.  Türkiye’nin hemen her bölgesine bilet alma imkanı sağlayan sistem, yeni firmaların katılımıyla genişleyecek.

Neredennereye.com’dan üye olmadan da online otobüs bileti alınabiliyor. Üyeliğin ücretsiz olduğu sitede, üyelik indirimi gibi çeşitli avantajlar da sunuluyor.

Yolcular, günün diledikleri zamanında, yolculuk yapacakları hattaki sefer saatlerini sorgulayıp, otobüste istedikleri yeri seçebiliyor ve seçtikleri koltuklar için kredi kartıyla online ödeme yapabiliyorlar. Satın aldıkları online otobüs biletlerini, otobüse binmeden önce otobüs firmasının herhangi bir şubesinden ekstra bir ödeme olmadan bilete çevirebiliyorlar.

Üyelik ücretsiz ve çok avantajlı:
Neredennereye.com’a üye olan kullanıcılar, online otobüs biletlerini alırken üyelik indiriminden faydalanabiliyorlar. Bu indirimin yanı
sıra, aldıkları biletleri, sitedeki “Biletlerim” bölümünden takip edebiliyor, biletlerini firmaya göre iptal edebiliyor, açık bilete çevirebiliyor ve rezervasyon yapabiliyorlar. Özel kampanya ve duyurulardan öncelikli haberdar olarak fırsatları yakalayabiliyorlar.

İki adımda otobüs bileti:
www.neredennereye.com/otobus-bileti/ adresinden iki adımda bilet almak mümkün. Birinci adımda kullanıcılar, istedikleri otobüs firmasını
seçtikten sonra “Nereden”, “Nereye” ve “Tarih” bilgilerini girerek sefer sorgulaması yapıyorlar. İkinci adımda, gelen listeden kendilerine uygun saatteki seferi seçerek otobüste o anda boş olan yerleri görebiliyorlar. Koltuk seçimini yaptıktan sonra, seyahat edecek yolcu ve kredi kartı bilgilerini girip onay vererek alınan bilet bilgilerini görebiliyorlar. Bilet bilgileri, e-posta adreslerine ayrıca gönderiliyor.

Güvenli ödeme:
Kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinin yüksek güvenlik altında aktarımının yapıldığı, hiç kimse tarafından görüntülenemediği, 128 bit SSL ile şifrelenerek korunan sistem, bütün dünyada güvenle kullanılıyor. Yolculuk yapmak isteyenler, biletlerini sistem üzerinden güvenle satın alabiliyorlar.

Ayrıntılı bilgi:
Tel: (0212) 249 20 49
info@neredennereye.com

Yazan 12 Aralık 2009 Cumartesi. Kategori İnceleme, İnternet, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME