Netaş 50. yılını büyük bir coşkuyla kutladı

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, 50. yıldönümünü “Netaş 50.Yıl Özel Konseri” kapsamında MFÖ’nün sevilen şarkılarıyla kutladı. Türkiye iş dünyasının liderleri, Netaş iş ortakları ve paydaşları, basının önde gelen isimleri, Netaş yönetim kurulu ve çalışanlarının katıldığı kutlamada Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, Türkiye’nin teknoloji gururu Netaş’ın, 50 yıllık tarihiyle, bilgi ve iletişim sektörünün yanı sıra Türk ekonomisinin ve ArGe tarihinin de bir yansıması olduğunu belirtti.

Türkiye’nin dijital geleceğinin mimarı Netaş, büyük bir gururla ve coşkuyla 50. yıldönümünü kutladı. 6 Mayıs Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleşen kutlamada MFÖ, en sevilen şarkılarını Netaşlılar için söyledi. Kutlamaya Türkiye iş dünyasının liderleri, Netaş iş ortakları ve paydaşları, basının önde gelen isimleri, Netaş yönetim kurulu ve Netaş çalışanları katıldı. Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, etkinlikte yaptığı konuşmada, kuruluşundan bu yana Türkiye’ye hep en yeni bilgi ve iletişim teknolojilerini sunan şirket olarak Netaş’ın son on yılda 10 kat büyüdüğünü ve çok büyük dönüşüm projelerine imza atmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Altay, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün hep birlikte büyük bir coşkuyla 50. yılını kutladığımız Netaş’ın bilgi ve iletişim sektörünün yanı sıra Türk ekonomisinin ve ArGe tarihinin de bir yansıması olmasından büyük bir gurur duyuyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümü için finans, telekom, sağlık, enerji, spor, eğitim, kamu, savunma gibi dikeylerde akıllı çözümler uyguladık. Dünya çapında iddialı projeleri başarıyla hayata geçirdik. Buradan kazandığımız bilgi ve birikimi yurt dışına taşıyarak gerçekleştirdiğimiz teknoloji ihracatından büyük gurur duyuyoruz. Bir dünya şirketi olmaya ve teknoloji alanında yeni ufuklar açmaya kararlıyız. Netaş’ta Türkiye’nin en yetenekli beyinlerinden oluşan, 700’ü aşkını ArGe’de olmak üzere yaklaşık 2000 çalışanımızla, süren projelerimiz ve güçlü iş ortaklarımızla, ülkemizi geleceğin bilişim ve dijital dönüşüm dünyasına en iyi şekilde hazırlamaya devam edeceğiz.”

 

Yazan 10 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Güncel, Her Şey!, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME