Nexum Boğaziçi Oracle ile İş Ortaklığı anlaşması yaptı

asdTürkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında olan Nexum Boğaziçi’nde Oracle ile yaptığı iş ortaklığı anlaşması kapsamında müşterilerinin bütçeleme ve planlama ihtiyaçlarında Hyperion ürününü kullanacak.

Nexum Boğaziçi CEO’su Emre Gürül gerçekleştirdikleri projelerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi çözümü üretme ve uygulama çabası içinde olduklarını belirtti. Bu kapsamda müşteri ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak belirlenmesinin yanı sıra en iyi sonucu verebilecek ürünleri de önerme gayreti içinde olduklarını vurguladı. Özellikle yurtdışında müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gelişen teknolojiyi çok yakından takip etmeye çalıştıklarını söyleyrek Oracle ile yapılan “İş Ortaklığı Anlaşmasının”  sunulan hizmetin kalitesini daha da artıracağını belirtti.

Hyperion ürününün pazar lideri olduğunun altını çizen Gürül, özellikle kurumsal performans yönetimi alanında yönetim mükemmelliği sağlayan, stratejik ve finansal performans yönetimi alanında çok geniş bir skalayı destekleyen Hyperion ürününü seçmelerinde, ürünün pazar lideri olmasınında etkili olduğunu belirtti.

Yazan 12 Mart 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME