Nokia’nın yeni Cseries cihazı: Nokia C5

Nokia_C5Nokia, sosyal ağlar ve paylaşım için özel olarak tasarlanmış bir akıllı telefon olan Nokia C5’i duyurdu. Kompakt cihaz Nokia’nın ücretsiz navigasyon gibi çeşitli mobil servislerine tek bir paketle uygun bir fiyata erişim olanağı sunuyor.

Cihazın ana ekranından en sık aranan kişilere doğrudan erişim ve Facebook durum güncellemelerinin telefon defterinde görünür olması sayesinde Nokia C5 insanların birbiriyle istedikleri gibi bağlantı halinde olmalarını sağlıyor. Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ sitelerine erişimin çok kolay ve hızlı olduğu Nokia C5’te anında mesajlaşma ve Ovi Posta’nın yanı sıra diğer e-posta sağlayıcılardan alınan e-posta hesaplarına erişim de Nokia Mesajlaşma servisi sayesinde mümkün oluyor. 3,2 MP kamera ve 2 GB bellek kartının yanı sıra çeşitli online topluluklara zahmetsizce fotoğraf ve video yüklemek için yüksek hızlı veri bağlantısı da sunan Nokia C5 olağanüstü bir paylaşım deneyimi yaşatıyor.

Nokia C5 Facebook arkadaşlarıyla lokasyon paylaşımının yanı sıra ücretsiz yaya ve sürücü navigasyonu içeren en son Ovi Harita sürümünü de sunuyor. Nokia C5 ayrıca en sık kullanılan internet sitelerine, Ovi Müzik servisine ve Ovi Mağaza içinde çok çeşitli uygulamalara hızlı erişime olanak tanıyan hızlı bir web tarama özelliği de barındırıyor.

Nokia C5’in 2010’un ikinci çeyreğinde pazara sunulması bekleniyor.

Yeni Cseries, arkadaş ve aile arasında sosyal etkileşime odaklanarak, Nokia portföyünün kalbinde yer alıyor.

Yazan 09 Mart 2010 Salı. Kategori Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Nokia’nın yeni Cseries cihazı: Nokia C5”

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME