Nokia’nın Yeni Ürünü Lumia 925 Çıktı

nokia 925Nokia, ödüllü amiral gemisi Nokia Lumia 920’nin yeni bir yorumu olan Nokia Lumia 925’i tanıttı. Metal tasarımlı Nokia Lumia 925, en son PureView kamera deneyimine, yepyeni özelliklere ve uygulamalara sahip.

Nokia Lumia 925 daha net, temiz fotoğraflar ve videolar için (bunlara az ışıkta çekilmiş en iyi görüntüler de dahil) en ileri lens teknolojisini ve gelecek nesil görüntüleme yazılımını içeriyor. Nokia Lumia 925 ayrıca kullanıcıları, Lumia Windows Phone 8 akıllı telefonlara bir güncelleme olarak gelen yeni Nokia Akıllı Kamera moduyla da tanıştırıyor. Nokia Akıllı Kamera, yüksek kaliteli mükemmel görüntüyü yaratmak için bir seferde on fotoğraf çekmenin ve En İyi Çekim, Aksiyon Çekimi ve Hareket Fokus gibi seçeneklerle düzenlemenin kolay bir yolunu sunuyor.

Nokia ayrıca Nokia Lumia akıllı telefonlara gelecek olan, kullanıcıların Facebook, Twitter, Foursquare ve Instagram gibi sosyal ağlarda yüksek kalitedeki fotoğraflarını kendileri gibi heveslilerle paylaşmalarına imkan tanıyacak Hipstamatic’i de tanıttı.

Nokia Akıllı Cihazlar Başkan Yardımcısı Jo Harlow konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Yenilik yapmayı sürdürüyoruz. Hem mevcut Lumia kullanıcıları için yeni faydalar oluşturarak hem de Nokia Lumia 925 gibi yeni çıkardığımız cihazlarla Nokia Lumia portföyündeki deneyimleri daha ileri taşıyoruz.”

Nokia Lumia serisine ilk metal dokunuşu taşıyan Nokia Lumia 925, yükseltilmiş sağlamlık gibi cazip ve eşsiz faydalar getiriyor. Polikarbonat arka yüz beyaz, gri ya da siyah renklerde üretiliyor. Kablosuz şarj kapağı, Nokia’nın ileri kablosuz şarj aksesuarlarından ve ekosisteminden faydalanmak için telefonun arkasına takılabiliyor. Siyah, sarı ve kırmızı renklerde kapaklar ayrıca aksesuar olarak satılıyor.

Entegre lokasyon ve navigasyon servislerini sunan HERE uygulamaları ve ücretsiz müzik listelerini sınırsız dinlemenin mümkün olduğu Nokia Müzik gibi öncü Nokia servisleri, Nokia’nın en yeni akıllı telefonunun sunduklarına muhteşem özellikler ekliyor.

Nokia Lumia 925’in Avrupa tanıtımı, diğer operatörler ve perakende ortaklarının yanı sıra, Vodafone’la birlikte yapıldı. Vodafone Terminaller Grup Direktörü Patrick Chomet, tanıtımda şunları söyledi: “Yeni Nokia Lumia 925 şık bir tasarım, çok yönlü, olağanüstü bir performans ve üstün bir akıllı telefon görüntüleme teknolojisi sunuyor. Nokia Lumia 925’in 32GB versiyonunu Vodafone kullanıcılarına özel ve ayrıcalıklı biçimde sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Microsoft Windows Phone Bölümü Şirket Başkan Yardımcısı Terry Myerson şunları ekledi: “Nokia ile birlikte kullanıcıların akıllı telefon kamerası hakkındaki düşüncelerini değiştirmeyi sürdüreceğiz. Nokia’nın Lumia 925 ile başardığı iş, Lumia akıllı telefonların görüntüleme becerilerini daha da yukarı taşıyor.”

Nokia Lumia 925, 16 GB ve 32 GB olmak üzere 2 farklı hafıza seçeneğiyle 2013’ün ilerleyen aylarında aynı anda Türkiye’de satışa sunulacak.

Yazan 19 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Donanım, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME