Nomad Resim Fırçası İle Dokunmatik Ekranda Resim Yapma Keyfi

resim fırçasıEnerjik Bilişim Hizmetleri’nin, teknolojiyi takip eden ve dokunmatik ekran kullanan, sanata ve resimle ilgisi olan  herkes için  satışa sunduğu Nomad Resim Fırçası artık Türkiye’de.

Nomad Resim Fırçası dokunmatik ekranlı Apple, Android ve Windows tabanlı Akıllı Telefon, Tablet PC ile birlikte kullanabilir. Apple store, google play yada nomadfirca.com üzerinde önerilen uygulamalar ile birlikte kullanarak, dokunmatik ekranlarda resim yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nomad Resim Fırçası, “Sanat ve Teknolojinin Birleştiği Nokta” sloganıyla, Akıllı Telefonunuzda, Tablet PC’niz üzerinde resim yapma olanağı sağlıyor.

Esnek yapısı, yumuşak ve tamamen sentetik fırça tüyleri ile yaptığınız resimlerde üst düzey sonuç elde etmenizi sağlarken fırçasının sapı ince işlenmiş alüminyumdan yapılmıştır ve kömür, gümüş, çini mavisi, kırmızı, pembe olmak üzere  5 farklı rengi mevcuttur.

Nomad Resim Fırçası ile dokunmatik ekranlı cihazınızda resim yaparken, bir tuval veya suluboya kâğıdı kullanıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Tüm dokunmatik ekranlarda, yumuşak bir şekilde, çaba gerektirmeden kayar ve elinizde tam ve dengeli durur.

Nomad Compose modeli ise profesyonel kullanıma yönelik yeni nesil resim fırçasıdır. Çift ucu ile karakalem çalışmalarına yönelikte resim yapma imkânı sağlamaktadır.

Nomad Resim Fırçası, Nomad Play  ile  çocuklarıda düşünmeyi ihmal etmeyerek kırmızı, mavi ve sarı renkli resim fırçaları ile çocuklarında ilgisini çekeceğe benziyor.

Enerjik Bilişim Hizmetleri ürün sorumlusu Fatih Kentli “hedeflerinin yıl sonuna kadar   Turkcell’in tüm mağazalarında Nomad Resim Fırçasını konumlandırmak ve özel okullarda kullanılan tablet PC ler ile birlikte Nomad resim fırçalarının okullarda da kullanılmasını sağlamak olduğunu belirtti”

Web sitesi üzerinden canlı görüşme imkânı ile ürün hakkındaki sorularınız ile ilgili cevapları hemen  alabilme imkânına sahipken; 39 TL’den başlayan fiyatları ile nomadfirca.com adresinden inovatif yeni nesil resim fırçalarını online platformdan da satın alabilirsiniz.

Yazan 19 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Donanım, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME