Nova Worlds Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor

s1367836350_COS_____gal_Alt__nda

Türkiye’nin en güçlü oyun portalı olma yolunda hızla ilerleyen Nova Worlds, yenilenmeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Hâlihazırdaki oyunları ve gelecek bomba gibi sürprizleriyle oyuncularına sınırsız destek vermeyi hedefine koyan portal, Türkiye’deki oyunculara üst kalite oyunları %100 Türkçe ve en iyi servisle sunmayı hedefliyor.

Neruvia Sunucusunda Neler Oluyor?

1 Mart 2013 tarihinde başlayan Açık Beta serüveninden itibaren, yoğun bir ilgiye maruz kalan City of Steam, Türkiye oyuncularının oyun keyfine layık bir oyun sunmak için hız kesmiyor. Oyuncuların katılımıyla yaratılan “Beyin Fırtınası” ortamıyla oyuncular, adeta bir oyunun gelişim evresine şahit olup fikirleriyle geliştirme sürecine katkıda bulundular. Tüm bu geri bildirimleri toplayan Mechanist, olabilecek en kullanıcı odaklı içeriğiyle yepyeni City of Steam’i kullanıcıların karşısına çıkarmak için gün sayıyor. Ama önce beta sunucusunu tahliye etme vakti.

Tahliye Etkinliği

Yaratıkların durdurulamaz istilası nedeniyle, 10-13 Mayıs tarihleri arasında City of Steam kullanıcıları, mevcut “Neruvia” sunucusuna “Tahliye Süreci” ile veda edecek. Bu süreçte oyuncular, sunucu kapanmadan yeni sunucuda kullanılabilecek özel ödüller kazanma şansına sahip olacaklar. Nasıl mı? 10-13 Mayıs tarihleri arasında oyuna giren kullanıcılara yeni açılacak sunucuda, karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

Ayrıca bugüne kadar Nova Worlds bünyesinde City of Steam’in özel para birimi olan “Elektrum” alan oyuncularına da güzel bir haberi var. 6 Mayıs 2013’den önce Elektrum almış tüm kullanıcıların Elektrum’ları Nova Worlds güvencesinde olacaktır. Ayrıca bu kullanıcıların ilgilerine teşekkür etmek için, yeni açılacak sunucuda oyuncuların almış olduğu toplam Elektrum miktarı, “2 Katı” ile kendilerine iade edilecektir.

Geri Sayım Başladı!

Yeni sunucu, geliştirilmiş oynanabilirlik, giderilmiş oyun hataları ve özel sürprizleriyle City of Steam Türkiye, oyuncularının karşısına çıkmak için sabırsızlanıyor. Daha geniş özelliklere sahip evcil hayvanlar, özel zırhlar ve oyuncuların istediği bir çok şey 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16:00’da yeni sunucuda Steampunk severler ile buluşacak.
Nova Worlds’den Oyun Baskını!

Nova Worlds, sadece City of Steam ile değil yeni gelecek oyunları ile de bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Türkiye’nin yeni fenomeni olmaya aday sürpriz bir fps oyunu “Elite Forces” ve fantastik evrenlerin en yeni ve en mitolojik oyunu olmaya aday MMORPG “The Lost Titans” yakında Nova Worlds’de yer alacak. Yayınladığı ve yayınlayacağı oyunlarla oyuncuların en sevdiği oyun portallarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nova Worlds, sahneden inecek gibi görünmüyor.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME