Nude’un cam tasarımları, özel Star Wars serisinde hayranlarıyla buluştu

Sıra dışı tasarımları Türkiye’deki cam ustalarının yeteneğiyle birleştiren Nude’un İkon Koleksiyon – Star Wars serisi 4 Mayıs Star Wars Günü’nde Star Wars hayranları ve koleksiyonerlerle buluştu.

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, yeni koleksiyonunu beğenilere sundu. Dünyaca tanınan Türk ve yabancı tasarımcıların yarattığı cam objeler ile kişilerin yaşam alanlarını farklılaştıran Nude, İkon Koleksiyon – Star Wars serisi ile camın üst düzey şeffaflığını ve sadeliğini ikonik karakterlerin büstlerine yansıtıyor.

Seride, hayranların ve koleksiyonerlerin gönlünde taht kurmuş, Star Wars filminin fenomen karakterleri arasında yer alan Darth Vader, Stormtrooper ve C-3PO’nun büstleri bulunuyor. Nude markasının, inceliği ortaya çıkaran cam tasarımlarından oluşan koleksiyon, her bir büstün bir adet büyük ve bir adet küçük olmak üzere iki farklı versiyonuna sahip. Star Wars serisinin ilk tasarımı olan Darth Vader büstünün büyük ve küçük boyutları Dünya Star Wars Günü olan 4 Mayıs’ta Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’da satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde ise Stromtrooper ve C-3PO büstleri satışta olacak.

Dünyanın en saydam camından üretilen ve camın en yalın halini temsil eden Nude, modern yaşam için geleneksel sınırların ötesine geçen cam eşyalar tasarlıyor. Nude’un Darth Vader, Stromtrooper ve C-3P0büstlerinin yer aldığı İkon Koleksiyon-Star Wars serisi, önemli koleksiyonların tamamlayıcısı olma özelliğini taşıyor.

Yazan 13 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME