Ofisim, şirketlere 50 bin TL’ye kadar tasarruf sağlıyor

Yenilikçi yazılım çözümleriyle dikkat çeken girişim şirketi Ofisim, sunucu bakımı ve güvenlik maliyetlerinde firmaların büyüklüklerine göre yılda 5000 TL ile 50.000 TL arasında bir tasarruf sağlıyor. Ofisim’in sunduğu “kullandığın kadar öde” modeli sayesinde, iş süreçlerinde bulut ortamında sunulan uygulamalardan faydalanan şirketlerin tek maliyeti kullanıcı başı lisans ücreti oluyor.

Şirketinizin ihtiyaç duyabileceği tüm yazılımları tek çatı altında toplayan Ofisim, bulut tabanlı modüler yapısı sayesinde kod bilmenize gerek duymadan iş uygulamalarınızı geliştirebilmenizi sağlıyor. CEO’luğunu ABD Microsoft’ta uzun yıllar çalışan Serdar Turan’ın yaptığı Ofisim, yeni nesil çözümlerle, şirketlerin iş süreçlerinde ihtiyaç duyduğu uygulamaları ve modülleri geliştiriyor, aynı zamanda var olan sisteminizi de sunduğu çözümlere entegre ediyor.

Kurumların teknoloji yatırımlarının en büyük bölümünü oluşturan sunucu satın alma, sunucu bakımı ve veri güvenliği maliyetlerinden kurtulmanızı sağlayan Ofisim, kullanıcılara istediği zaman istediği yerde, masa üstü ve mobilden erişim imkanı sunuyor. Ofisim’in sunduğu avantajlarla ürün, teklif ve sipariş yönetim süreçlerini otomasyona geçiren firmaların, personel sayısında %50 tasarruf sağladığını ve müşteriye dönüş sürecinde ortalama 10 kat daha hızlı olabildiğini belirten Ofisim CEO’su Serdar Turan; “Bunun yanında firmalar içeride donanım barındırmak ve ilgili sistemlerin bakımı ve güvenliği ile uğraşmak zorunda da kalıyorlar. Ofisim sayesinde sadece donanım, bakım ve güvenlik maliyetlerinde firma büyüklüğüne göre yıllık 5000 TL ile 50.000 TL arasında bir tasarruf sağlanabiliyor” dedi.

Ofisim’in kullandığı sistemin, internet bankacılığında kullanılan sistemle aynı yüksek güvenlik teknolojisine sahip olduğunun altını çizen Serdar Turan, sunucularını 256bit SSL şifreleme teknolojisiyle koruduklarını ve tüm verilerin yedeklemeleriyle birlikte üst düzey güvenlik altında olduğunu, dolayısıyla müşterilerinin veri güvenliği konusunda endişe etmesine gerek kalmadığını belirtiyor.

 

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME