Öğrencilere Müthiş Fırsat!

Media Markt KariyerMedia Markt ile yurtdışında burslu okumak hayal değil

Türkiye’deki 15 mağazası  ile dünya markalarını müşterileriyle buluşturan Media Markt, kariyer basamaklarını başarıyla tırmanmak isteyen genç öğrencilere kaçırılmayacak bir eğitim fırsatı sunuyor. Son başvuru tarihi, 28 Şubat 2010!

Almanya’da üniversite eğitimine aylık 1000 euro burs…

Media-Saturn Holding, liseden mezun olmuş ve üniversite okumaya hak kazanmış adaylara, Almanya’nın Ingolstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uluslararası Perakende Yönetimi alanında üniversite eğitimi olanağı sağlıyor. Media Markt, 3,5 yıl eğitim alacak olan tüm öğrencilere, aylık 1000 euro tutarında burs ile maddi destek sağlayacak.

Mezunlara Media Saturn Holding’de iş  imkanı…

Almanya’nın Ingolstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde 2005 yılından beri başarıyla devam eden program dahilinde, öğrenciler, “İşletme ve Perakende Yönetimi” bölümünde ingilizce olarak eğitim alacaklar. Öğrenciler, 7 sömestre sürecek üniversite eğitimine ek olarak, tatillerinde Media-Saturn Holding genel müdürlüklerinde staj yapma hakkına da sahip olacaklar. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, mezun olduktan sonra Media-Saturn Holding bünyesinde tercih ettikleri ülkede ve departmanda “Management Trainee” olarak işe başlama fırsatını yakalayacaklar.

Media Saturn Holding’in büyük eğitim fırsatı için, öğrenciler, MMStudyIRM referans kodu ile turkey@media-saturn.com veya www.kariyer.net adreslerinden 28 Şubat 2010’a kadar başvuru yapabilecekler.

Başvuru detayları ile ilgili bilgiye ulaşmak için www.mediamarkt.com.tr adresine girmeniz yeterli.

Yazan 03 Şubat 2010 Çarşamba. Kategori Kariyer, Kurumsal, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME