OKI Sign Grafik Sanatları yazıcılarını tanıtıyor

OKI SIGN GÖRSELOKI Sign İstanbul 2015’de, aralarında beyaz tonerli yazıcılarının da bulunduğu Grafik Sanatları yazıcılarını tanıtacak.

OKI sektörde alanında bir ilk olan, 5 renkli baskı yapan, dijital LED A3 yazıcısı ES9541 modelini ve beyaz tonerli LED yazıcılarını 10-13 Eylül tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ‘17. Sign İstanbul Fuarı’nda tanıtacak. 12. Salon’da F20 adresinde bulunan OKI standını ziyaret edenler OKI’nin yenilikçi baskı çözümleriyle tanışıp, baskı süreçlerini inceleyip bilgi alabilecekler.

OKI’nin sektörde bir ilk niteliğindeki 5 renkli yazıcısı ES9541, CMYK+1 spot renkte baskı ve renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği ile ön plana çıkıyor. ES9541 Avrupa’da, Viscom ve Good Design ödüllerine sahip bulunuyor.

OKI’nin Grafik Sanatları yazıcıları arasında bulunan beyaz tonerli   A4 yazıcısı C711WT ve A3   yazıcısı C920WT’de   çok çeşitli medyalara veya zeminlere direkt veya transfer medya aracılığıyla baskı imkanı sunuyor. OKI LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen   “ C711WT” ve “C920WT” yazıcılar gelişmiş özellikleri ve uygun toplam satın alma maliyetleri ile dijital baskı merkezleri, hediyelik eşya dükkanları (Gift Shop), promosyon firmaları ve   işini gerçeğe dönüştürmek isteyen tasarımcılar için mükemmel çözümler   sunuyor.

OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, baskı profesyonellerini OKI standına beklediklerini belirterek şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl katıldığımız Sign İstanbul 2014’de OKI ürün ve çözümlerimiz çok yüksek bir ilgi gördü ve ziyaretçilerimiz ile çok verimli bir iletişim ortamı oluştu.

Sign İstanbul 2015’de de,OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, yenilikçi Grafik Sanatları yazıcılarımızı fuarın seçkin katılımcıları ile buluşturacağımız için mutluyuz.”

Yazan 11 Eylül 2015 Cuma. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME