“OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri” sahiplerini buluyor

oracle-useOracle tüm iş ortaklarını, uzmanlık ve kendi kendine yeterlik konularında başarılarını tasdik ettirme fırsatı sunan yeni, bir yıllık ödül programı “OPN  EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne (OPN EMEA Partner Specialization Awards) başvurmaya çağırıyor.

Ödüller, iş ortaklarının önemli Oracle çözüm alanlarında uzmanlaşmak için resmi bir süreci takip ederek sektör tarafından tanınmalarına yardımcı olmayı amaçlayan, Oracle’ın yeni başlattığı “OPN Uzmanlık” programına paralel olarak verilecek.

“Oracle OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne, bir ya da daha fazla ürün veya sektör alanında uzmanlığa sahip ve mükemmel bir çözüm inovasyonu sergileyen Oracle iş ortakları başvurabilecek. Ödül kategorileri ise şöyle:

Yılın Teknoloji İş Ortağı
Yılın Uygulama İş Ortağı
Yılın ISV İş Ortağı
Yılın Orta Ölçekli İş Ortağı
Yılın Endüstri İş Ortağı
Yılın Değer Katan Dağıtıcısı
Yılın Accelerate İş Ortağı

Ödüllere doğrudan kendileri aday olabilen “Oracle PartnerNetwork” üyeleri, “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülü”nü kazanmaları halinde, “Oracle PartnerNetwork Global Ödülleri” programına da katılacak ve uzmanlıktaki başarıları sayesinde global olarak tanınma olanağına sahip olacaklar.

“Oracle Uygulama” ve/veya “Oracle Teknolojileri” kapsamında bulunan; orta ölçekli müşteriler için veya belli bir sektöre yönelik olarak geliştirilmiş çözümler ödül programına katılabilecekler.

Bu ödüllerin yanı sıra “OPN Uzmanlık” iş ortakları, bazı ek kazançlara da sahip olacaklar. Bunların arasında kazanan her bir uzmana ilişkin özel logolar, Çözümler Katalogu yoluyla Oracle.com’da yer alma şansı, ücretsiz ek değerlendirme ve inceleme belgesi, ücretsiz destek talepleri, çözüm servislerinin gösterimi ve kurulum metodolojilerine erişim de bulunuyor.

Seçim kurulu, European Software & Services Research Başkan Yardımcısı Martin Canning ile IDC Yazılım Kanalları Araştırma Birimi Program Direktörü Darren Bibby’den oluşuyor. Martin Canning ve Darren Bibby aday ve finalistlerin kısa listelerinin oluşturulmasında Oracle kurulu üyelerine yardım edecekler.

“OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”nin ilk sahipleri, 19 Eylül 2010’da duyurulacak. Programa katılmak isteyen iş ortakları http://www.oracle.com/dm/10q3field/45412_ev_oracle_partner_specialization_awards_form.html adresinden giriş yapabilirler. “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne katılım hakkında bilgi almak için “OPN iş ortağı sitesi”ni ziyaret edebilirsiniz.

“Oracle EMEA Bölgesi İşbirlikleri ve Kanallardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stein Surlien konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu ödüller, Oracle ürünleri üzerinde ‘uzmanlık’ elde eden iş ortaklarımızın yenilikçilik, mükemmellik ve sorumluluk anlamında en yüksek seviyede bulunduklarını ortaya koymaktadır. Müşterilerin en kritik iş zorluklarını çözecek cazip ve denenmiş çözümler sunmada kendini kanıtlamış iş ortakları arıyoruz. Ödülü, Oracle’la ilgili olarak yürüttükleri işlerinde ve seçkin Oracle çözümlerinde kesin bir başarı ve büyüme gösteren iş ortakları olacaklardır.”

Yazan 26 Mart 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME