Origin Crisis Çıktı

DC UniverseProSiebenSat.1 Games ile Sony Online Entertainment, LLC (SOE), DC Universe Online (DCUO) efsanesinin yedinci eklenti paketi Origin Crisis’i yayınladı. Yedinci eklenti paketinde ileri seviyedeki çok oyunculu ve solo maceralar, oyuncuları alternatif gerçekliklerle yüzleştirecek ve sevdikleri Kahraman ve Kötü Adamların geçmişini değiştirmelerini sağlayacak. Ayrıca Origin Crisis, oyuncuların zamanı ve mekanı değiştirerek ikonik karakterlerin hayatını manipüle etmesini mümkün kılan, DCUO’nun en yeni güç seti Kuantum’u da beraberinde getiriyor.

DC Universe Online Kreatif Direktörü Jens Andersen, “Batman’in annesi ve babası hiç ölmeseydi ya da Superman, Lex Luthor ile birlikte çalışsaydı ne olurdu? Zaman yolculuğu fikrini değerlendirmeyi ve bu alternatif boyutlara girmeyi çok istedik” diyor ve devam ediyor; “Bu yedinci eklenti paketinde gerçekten etkileyici hikayeleri seçtik ve oyuncuların en sevdiği kahraman ve kötü adamları ilk bu yola teşvik eden şeyleri değiştirmesine olanak tanıyarak dünyanın nasıl değiştiğini görmelerini sağladık.”

Origin Crisis’te zaman/mekan sürekliliği tehlikeye giriyor ve Brainiac yenilmiş olsa da savaş devam ediyor. Oyuncular, yeni Harekat ve Operasyonlarda savaşacak ve kaderin dengesini Kahramanlardan veya Kötü Adamlardan yana değiştirmek için Future Batman veya Future Lex Luthor’un yanında olacak. Bu iki kuvvet, ikonik karakterlerin geçmişlerindeki en önemli olayları değiştirmeye çalışmak için tüm güçlerini kullanacak. Hikaye ortaya çıktıkça oyuncular yeni çok oyunculu ve solo simülasyonlara erişim kazanacak.

Origin Crisis’in özellikleri:

Yeni Kuantum Güç Kontrolü Seti – Zamanı değiştirin, yerçekimini kontrol edin ve uzay kavramını temelinden değiştirin!
İki yeni zorlu Harekat
İki yeni Kahramanın Geçmişi Operasyonu
İki yeni Kötü Adamın Geçmişi Operasyonu
İkonik Gariplikler – İki yeni Solo Simülasyon Müsabakası
Tier 5 PvE Kıyafetleri dahil yeni Kıyafetler ve yeni ikonik esintili teçhizat
Yeni Yetenekler, Koleksiyonlar ve Kupalar
DCUO Origin Crisis eklenti paketi, oyunun Legendary üyeleri tarafından www.dcuniverseonline.eu web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir, Premium kullanıcılar ve ücretsiz kullanan oyuncular ise yeni eklenti paketini oyun içindeki marketplace’ten 8.99 Avro karşılığında satın alınabilir.

Yazan 19 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME