Otomobiliniz Avea’dan

AVEA YENI LOGOBireysel faturalı kamulu Avealılar, Fiat’ın Mayıs ayı kampanyalarına ilave olarak, anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 0 km, Bravo modeline 2.500 TL; Punto, Fiat 500, 500 C, Yeni Panda, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerine de 1.000 TL ek indirim avantajıyla sahip oluyor

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla müşterilerine birbirinden ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, şimdi de dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Fiat ile gerçekleştirdiği marka işbirliği kapsamında 0 km Fiat araçlarda 2.500TL’ye varan indirim avantajı sunuyor.

Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında, Avea’nın bireysel faturalı kamu müşterileri, katılımcı Fiat yetkili satış noktalarında ve Fiat bayilerinde yer alan mevcut Mayıs ayı teklifine ek olarak, 0 km araçlarda anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 2.500TL’ye kadar ek indirim fırsatı yakalayacak.

Ayakları yerden kesen kampanyaya katılan Avealılar, Fiat’ın Mayıs ayı mevcut kampanyalarına ilave olarak anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 0 km, Bravo modeline 2.500 TL; Punto, Fiat 500, 500 C, Yeni Panda, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerine de 1.000 TL ek indirim avantajıyla sahip olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea kamu müşterileri, FIAT yazıp; 5060’a kısa mesaj gönderecek.

Yazan 14 Mayıs 2013 Salı. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME