Oytek DELL’den 2 Ödül birden kazanıyor

OYTEK, 2010 yılı içinde yaptığı başarılı çalışmalarla Dell’den “En İyi EqualLogic” İşortağı ve “En Çok Çözüm Satışı Yapan” İşortağı ödüllerini aldı.

Dell Türkiye’nin düzenlediği “Yılsonu İş Ortakları Toplantısı”nda, OYTEK Genel Müdürü Altay Elbek, ödülleri Dell Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler’den aldı.

Ödül töreninde bir açıklama yapan Altay Elbek, OYTEK’in kurulduğu günden bu yana tüm kurumlara farklı alanlardaki ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun BT çözüm ve hizmetlerini sunduklarını; bu çalışmalar sırasında da güçlü iş ortaklarıyla birlikte hareket ederek daha başarılı sonuçlar elde ettiklerini belirtti:

“OYTEK olarak kuruluşumuzdan beri en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışını desteklemek üzere kendi alanının güçlü ve başarılı şirketleriyle iş ortaklıkları yapıyoruz. Bu işbirliklerindeki temel amacımız hizmet sunduğumuz tüm şirketlere ihtiyaçlarını en doğru ve en avantajlı çözümlerle karşılamak.

2010 yılında da birçok büyük şirkette başarılı DELL pojeleri gerçekleştirdik. Bu projelerle kurumlarda, tüm ihtiyaçlara cevap veren ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye taşıyan sistemler kurduk. Birçok konuda birlikte çalıştığımız iş ortağımız DELL’den 2 önemli ödülü birden almış olmak bizi gerçekten mutlu etti. 2011 yılı içinde de bu başarıyı daha üst seviyelere taşıyarak sürdürmeyi, bilgi birikimi ve deneyimlerimizi tüm projelerde etkin bir şekilde kullanmayı istiyoruz.”

Dell Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler ise toplantıda yaptığı konuşmada,  DELL’in Türkiye’de 2010’da işortaklarıyla birlikte çok başarılı çalışmalara imza attığını; 2011’de daha büyük ve güzel çalışmaları da yine birlikte yapacaklarına inandıklarını söyledi. Mediceler, Dell’in büyümesini önümüzdeki dönemde artarak sürdüreceğini; bunu gerçekleştirirken de işortaklarından yine gerekli desteği  göreceklerini ve bu nedenle de işortaklarının kendileri için çok önemli bir yere sahip olduğunu sözlerine ekledi.

OYAK Teknoloji (OYTEK) Hakkında

OYAK Teknoloji, Bilişim ve Kart Hizmetleri A.Ş., bilgi teknolojileri sektörünün değişimlerini uygulayan, fark yaratan ve bilinen bir çözüm şirketi olarak  2002 yılı Mart ayından bu yana hizmet vermektedir. Finans başta olmak üzere inşaat, gıda, otomotiv, turizm, lojistik ve sigortacılık gibi farklı sektörlerdeki şirketlere gereksinim duydukları bilgi teknolojileri çözümlerini sağlamanın yanı sıra OYAK Teknoloji, kamu ve özel sektöre de sistem bütünleştirici olarak hizmet vermektedir. Şirket pazara kart teknoloji ve hizmetleri, İletişim Merkezi altyapısı ve teknolojileri, anahtar teslim özel projeler, e-iş, e-learning (uzaktan eğitim), ERP, doküman yönetimi ve iş akışı çözümleri, CRM, yazılım, donanım ve network ile ilgili ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır. OYTEK, sektöründe bir ilke imza atarak aldığı “ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası” ardından yazılım sektörünün kalite belgesi olarak kabul edilen,  CMMI_Dev V 1.2 Seviye 3 olgunluk seviyesine sahip olduğunu sertifikalandırarak bu alandaki projelerinde de uyguladığı standartları belgelemiş oldu.

Yazan 03 Şubat 2011 Perşembe. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME