Oyuncular Nerede PaybyMe Kart Orada

PaybyMe KartGeçtiğimiz Şubat ayında büyük bir lansmanla basına ve oyun dünyasına tanıtılan PaybyMe Kart artık oyuncular neredeyse, orada. Oyuncuların tüm favori platformlarında artık PaybyMe Kart ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde harcama yapılabiliyor.

Oyuncuları mutlu edebilmek için yoğun bir çalışma programı yürüten PaybyMe ekibi, oyunculardan gelen yoğun taleplere sessiz kalmadılar ve böylece PaybyMe Kart, konsol mağazalarında ve appstore’lara çok hızlı bir giriş yaptı.

Kart sahiplerinin “Büyük Steam Yaz İndiriminden” yararlanabilmesi için tam da indirimin başladığı 12 Temmuz günü PaybyMe Kart, Steam’de kullanılmaya başlandı. Aynı gün içerisinde Origin ve PlayStation Network’te de geçmeye başlayan PaybyMe Kart, ertesi gün iTunes ve Google Playstore’u da işyeri ağına kattı. Devam eden haftada ise PaybyMe Kart’ı XBOX Live, Samsung Appstore ve Son Teklif’te de kullanıma açan firma yetkilileri, kart kullanıcılarının istekleri kapsamında benzer sürprizlere devam edeceklerini vurguladılar.

Kart sahiplerinden HİÇBİR ÜCRET ALMAYAN firma, aksine ilk çıktığı günden bu yana sürekli oyunculara özel fayda kampanyaları düzenliyor. İlk 2 bin başvuru 10 TL yüklü kartla ödüllendirilmiş, ilk ay da anlaşılan işyerlerinde yapılan alışverişlere otomatik olarak %10 indirim düzenlenmişti. Yeni kampanya için bayramı beklemek istemeyen firmanın önümüzdeki hafta kart sahiplerine onları çok mutlu edecek müjdeler vereceği de öğrenildi.

Yazan 23 Temmuz 2013 Salı. Kategori Ekonomi, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME