Oyunseverler hünerlerini FarCry 4 ve Call of Duty: Advanced Warfare’da gösterdi

ASUS ve NVIDIA tüm oyunseverleri GameIN’de buluştudu. ASUS, NVIDIA, Aral ve Vatan Bilgisayar’ın işbirliğiyle geçtiğimiz Perşembe günü saat 16.00 -21.00 saatleri arasında Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasında düzenlenen GameIN etkinliğinde, oyun oynamayı seven 7’den 70’e bütün herkes doyasıya eğlendi. Etkinlikte ziyaretçiler ASUS’un NVIDIA 900 serisi STRIX ekran kartlarıyla en iyi oyun deneyimini yaşarken distribütörlüğünü Aral’ın yaptığı Call of Duty: Advanced Warfare ve FarCry 4 oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirdiler. Ziyaretçiler denedikleri ve beğendikleri ASUS, NVIDIA ve Aral ürünlerini etkinliğin yapıldığı Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasından satın alabildi. Tüm bunların yanında ASUS STRIX 900 serisi NVIDIA GTX ekran kartlarını deneme fırsatı buldular.

Türkiye’nin en büyük elektronik spor kulübü Dark Passage’ın oyuncularına karşı yeteneklerini sergileyen oyuncular, Far Cry cosplayerların katılımı ile renklenen alanda kıyasıya bir yarışa imza attılar. RedBull Kanatlar Ekibi’nin ikramları ile enerji toplayan katılımcılar, unutulmaz bir gün geçirme fırsatını yakaladı.

Etkinliğe katılan herkese Asus ve Nvidia, Vatan ve Aral hediye paketleri dağıtıldı. Etkinliğin büyük ödülü olan ASUS Poseidon Platinum GTX 980 ekran kartı ise çekilişle bir ziyaretçiye hediye edildi. Bunun yanısıra Dark Passage oyuncularına karşı savaşan bir ziyaretçi de ASUS STRIX GTX 970 ekran kartının sahibi oldu.

Yazan 26 Ocak 2015 Pazartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME