Packard Bell Laptop Bataryalarını Geri İstiyor

burning-ibookPackard Bell Avrupa’da ve Türkiye’de satışı sürdürülen 4 Modelinin bataryalarında meyadana gelen  aşırı ısınma ve yanma nedeniyle geri istedi.

Packard Bell hatalı ürünler olarak içerisinde MX36, MX37, MX51 ve MX52 modellerinin olduğu EasyNote serisi olduğunu belirtti. Bu sorunlu ürünler Temmuz ve Aralık 2007 arasında üretilen ve genel olarak Avrupa’ya satılmış olanlar. Amerikalı kullanıcılar için ise müjde verildi, hiçbir sorunlu ürün Amerika’da satılmadı.

Packard Bell bu modele sahip kullanıcıların bataryalarını bilgisayarlarından ayırıp prize takarak kullanmalarını tavsiye ediyor ve en kısa zamanda bayilerine başvurmalarını ekliyor.
Bataryalar kısa devre yaparak ısınmaya veya bataryanın yanmasına neden oluyor. Bütün bunların yanında sevindirici olan ise şimdiye kadar her hangi bir yaralanmasının bildirilmiş olmaması.

Modelinizi bilmiyorsanız Packerd Bell’i arayarak öğrenebilir bataryanızın problemli olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Yazan 10 Aralık 2009 Perşembe. Kategori Donanım, Fotolar, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME