Paro dünyasında artık BiRi var

1İletişimin alternatifi BiRi, üyelerine, alışverişlerinde ekstra kazandıran paro ailesine katıldı. BiRi bu önemli işbirliğini parolulara özel “Aktivasyon Ücreti Hediye” kampanyasıyla duyurdu.

Türkiye’nin önde gelen ADSL ve telefon hizmetleri markası BiRi, mavi yıldız paronun, üyelerine ekstra fırsatlar sunduğu ve müşteri sadakat uygulamalarını hayata geçirdiği 17 üye işyeri markasından biri oldu. Bu işbirliği ile mavi yıldız parolu kart sahipleri artık BİRİ’de de ekstra paropuan ve indirimler kazanıyor. BiRi ADSL müşterileri ise parolu kartları ile tüm paro üyesi işyerlerindeki avantajlardan yararlanabiliyor.

Paroyla işbirliğini ekstra kazançlı bir kampanya ile duyuran BiRi; 7’den 77’ye, 7.77TL’lik paketlerden herhangi birine üye olan paro üyelerine, 26,81 TL değerindeki aktivasyon ücretini hediye ediyor.

7’den 77’ye 7,77 TL kampanyasının diğer avantajları:

Stoklarla sınırlı tutulan 7’den 77’ye kampanyasına katılacak olan parolular, ilk ay toplam 250 dakikalık şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası (1. kademe) sabit telefon ve yurtiçi GSM görüşmesinden ücretsiz olarak faydalanacak. 250 dakika bittiğinde ise sabit telefonlarla şehiriçi dahil %45’e varan indirimlerle konuşabilecek. 1 Mart itibariyle sona erecek olan kampanya ayrıca; iki kullanıcıya kadar BiRi Aile Koruma hizmeti, 8GB kotalı ve anti-virüs/anti-spam korumalı BiRi e-posta adresi ile 5GB dosya alanı hizmetlerini ücretsiz içeriyor.

Yazan 05 Mart 2010 Cuma. Kategori Dosya, Fotolar, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME