PayPad GO ile özgürlüğün cebinde!

Ticarette işletmelerin kazancını artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan “Ticaretin Akıllı Ekranı” PayPad, “Türkiye’nin ilk mali onaylı, bulut tabanlı, yeni nesil, mobil satış ve ödeme sistemi” olma özelliğini taşıyor. “Perakendecilikte Müşteri Devrimi” yaratacak, yapay zeka uygulamalı, PayPad GO bir basın toplantısıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Toplantıda sadece geleceğin konuşulduğu bir şirket olmak istediklerini belirten Veysel Berk, “İki yıl önce PayPad ortaya çıktığında, piyasada bir boşluk görmüştük. Kendi zincir mağazalarımızdan Çaycı Gıda’da kullanabileceğimiz yeni nesil bulut tabanlı bir kasa sistemi kullanmak istedik, ama bulamadık. Piyasa hantal ürünler ve sistemlerle dönüyordu. Bu farkındalık bize PayPad ekibi olarak, geleceği yaratan, yaratmak istediği gelecek için sürekli öğrenmeye adanmış yeteneklerden oluşan bir şirket olmak için yola çıkmamız gerektiğini gösterdi” dedi.

“Global olarak 28 trilyon dolar olan toplam perakende satışlarının sadece yüzde 9’u elektronik ticaretten belertin Berk şöyle devam etti: “Bu bize, perakende sektöründe inanılmaz bir ticari potansiyelin olduğunu gösteriyor. Online teknolojilerdeki gelişmeler öylesine hızlı ve güçlü ki, bu gelişmeler sayesinde müşteriyi daha iyi anlamaya başladık; satış teknikleri geliştirdik, yaşam alışkanlıklarımızı dönüştürdük. Böylece ticareti de rahatlattık. Ancak henüz online ticaretteki gelişmeler off-line dünyaya taşınmadı.”

Mayıs 2016’da lansmanı yapılan Türkiye’nin ilk mali onaylı mobil, bulut tabanlı akıllı ödeme sistemi PayPad, şu anda 12 AVM ve 40 işletmede kullanılıyor. PayPad’in üzerinden son 1 yıl içerisinde yaklaşık 40 milyon TL geçti.

Yazan 25 Mayıs 2017 Perşembe. Kategori Güncel, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME