Pentax Türkiye Distiribütörü Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. oldu

OptioW80Dünyanın en büyük beş fotoğraf makinesi üreticisinden biri olan PENTAX, SLR ve D-SLR teknolojisinin en önemli ve piyasayı yönlendiren markalarındandır. Yaklaşık 2 yıldır piyasamızda temsilcisi bulunmayan bu özel markanın Türkiye distribütörü Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. oldu. 15 Aralık’tan itibaren Avrupa’da satılan tüm modelleri Türkiye piyasasına sunacak olan Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. Ürün Müdürü Serdar Ozansoy yaptığı açıklamada, ” Pentax gibi saygın ve lider bir markayı Türkiye’de temsil etmekten gurur duyuyoruz. Pentax gibi kaliteli bir markanın, Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. ile Türkiye pazarında hak ettiği yeri bulacağına ve kısa zamanda liderliğe oynayacağına inanıyoruz” dedi.

Pentax modellerinin rakiplerinden farklı  tasarımlarda ve her kullanıcı talebine göre geniş bir ürün yelpazesi olduğunu belirten Ozansoy,  efsaneleşen D-SLR  (K-7, K-x) modellerinden, günlük kullanıma uygun kompakt modellere (Optio E80, E85, M85, P80) , su geçirmeyen ve şoka dayanıklı (Optio WS80, W80) modellerinden, profesyonel kesime adım atmak isteyen kullanıcılara hitap eden yarı profesyonel (X70) segmente kadar tüm ürünleri Türk kullanıcısının beğenisine sunacaklarını belirtti.

Pentax Avrupa Satış Müdürü Sn. Andreas Middeke ise “Nar Teknoloji A.Ş. ile tekrar Türkiye pazarında olmaktan memnunuz, Türkiye’de ciddi sayıda Pentax kullanıcılarının olduğunun farkındayız. Hem mevcut kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek, hem de marka bilinirliğimizi arttırarak, iş hacmimizi geliştirmek açışından Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. nin Pentax markasını temsil etmesi bizi heyecanlandırıyor” dedi ve ekledi. “PENTAX kullanıcı odaklı bir markadır. PENTAX kullanıcılarının talepleri bizim ilgimizin merkezini teşkil eder, ne yaparsak yapalım bunun kullanıcılarımız üzerindeki etkilerini düşünürüz, en sevdikleri anları resimleyebilmelerini sağlamak ve tüm beklentilerini karşılamak görevimizdir. Özellikle Pentax SLR’ları verimli ve komplike olmayan yenilikçi bir teknoloji sunarak kullanıcıların kendi yeteneklerinin üzerlerine çıkmasına olanak sağlar. Otomatik Mod’un dışında onların gerçek potansiyellerini ortaya çıkartmak hedefimizdir. Önemli olan D-SLR kullanıcılarımıza “PENTAX’ımla herşeyi yapabilirim, o benim bir parçamdır” fikrini benimsetmektir.”

Yazan 08 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME