Philips Kablosuz Ev Telefonu Ailesinin Yeni Üyesi “XL300”

Philips XL300Philips’in kablosuz ev telefonu serisi, göz alıcı yeni modellerle genişlemeye devam ediyor. Ailenin yeni üyelerinden XL300, geniş ekranı sayesinde rahat okuma imkanı sunarken, ekstra yüksek ses seviyesi ve çevreci özellikleriyle de öne çıkıyor.

Kolay okunan geniş ekranı ile ilgi çekici bir ev telefonu seçeneği olan Philips XL300 Dect Telefon, kolay kullanım için özel olarak tasarlandı. Ekstra geniş tuşları ve geniş ekranı sayesinde arama yapmanın her yaş grubundan kullanıcı için ideal olan bu yeni telefonu, ekstra yüksek ses seviyesi özelliğiyle de dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Pürüzsüz ses kalitesine sahip ahize hoparlörüyle eller serbest konuşma özelliği sunan Philips’in yeni kablosuz ev telefonu, işitme cihazlarıyla da uyumlu. RF enterferansından etkilenmeyen ürün, her odada mükemmel sinyal alımı için optimize anten konumuna da sahip.

Yeni seri, çevre dostu özellikleriyle de ilgi çekici. ECO modu etkinleştirildiğinde radyasyonda yüzde 60 düşüş sağlayan Philips XL300, bekleme modunda 0,6 W değerinden daha az güç tüketimi gerçekleştiriyor. Her aramayı duymanız için ekstra yüksek zil sesi seçeneğine sahip olan ürün, hızlı arama tuşlarıyla da son derece pratik. Kolay kurulum, 17 saate kadar konuşma süresi özelliklerine de sahip olan Philips XL300 Dect Telefon, 129,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Yazan 14 Mayıs 2013 Salı. Kategori Donanım, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME