Philips’ten yeni Ultra Wide Color LCD ekran

Lider teknoloji şirketi ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ev kullanıcıları için muhteşem renk ve kavisli görüntüleme deneyimini getiren 32 inçlik, kavisli E ürün grubu yeni ekranını piyasaya çıkartıyor. Yeni Philips LCD ekran, göz alıcı renkleri zarif, kavisli bir tasarımla sunuyor

Bilgisayar kullanıcıları için evde ekranların çeşitli görevleri yerine getirmesi beklenir. 32 inçlik yeni 328E8QJAB5 modeli, her türlü etkinlik için kullanıcılara harika bir görüntüleme kalitesi vermek üzere tasarlandı. Bunlar arasında arkadaşlara eposta atmaktan tutun da sosyal medyada zaman tüneline göz atmak gibi rutin görevler veya internette sevilen bir diziyi izlemek ya da videoları çevrimiçi ortama yüklemeden önce onları rötuşlamak gibi görüntü kalitesinin büyük bir fark yarattığı etkinlikler var. 1920 x 1080 pikseldeki Full HD çözünürlük, 16:9 formatı ve gelişmiş dikey hizalama (vertical alignment – VA) teknolojisi ile yeni monitör kullanıcıları için keskin bir görüntünün keyfini çıkarmayı vadediyor. En yeni Ultra Wide-Color Teknolojisi, 32 inçlik bu ekranın NTSC gamının % 103’ü ve sRGB gamının %126’sı (CIE 1931) gibi geniş bir renk gamı sunmasını sağlıyor. Bu durum, renk reprodüksiyonunun kalitesini ve doğruluğunu beraberinde getirerek daha da canlı, gerçeğe en yakın görüntüleme deneyimini yaratıyor. Yenilikçi Adaptive Sync Teknolojisi sayesinde bu ekran, hızlı aksiyonlar için de ince ayara sahip ve tutukluk, kırılma ya da hareket bulanıklığı olmadan süper akıcı bir izleme sağlıyor.

MMD Avrupa Philips monitörleri Ürün Müdürü Artem Khomenko ekranın konumlanması ile ilgili şunları söyledi: “E Ürün grubu monitörleri, ev için en uygun görüntülemeyi sunmaya yönelik tasarlandı. 32 inçlik bu kavisli, yeni model bu yıl piyasaya çıkardığımız bir dizi yenilikçi kavisli ekranın en yenisi. 328E8QJAB5 modeli, bugünün dijital yaşam tarzının bir parçası olan pek çok aktivite için kullanıcılara çok yönlü bir performans vermek için tasarlandı. Ayrıca kullanıcılar da elbette muhteşem kalite ve hizmeti oldukça makul bir fiyat noktasında sunarak ikna edici bir ekonomik özelliğe sahip bilinen bir markanın verdiği güvenin keyfini de çıkarıyorlar.”

‘Elegance’ın E’si
32 inçlik, kavisli bu yepyeni ekran görünüm açısından kesinlikle ürün grubunun adını oluşturan ‘Elegance’ın E’si imzasını taşıyor. Kavisli ayak da göz alıcı ekran kavisini tamamlıyor. Parlak siyah ve metalik gri yüzey ise, bu ekranı her yaşam alanının dekoruna şık bir ek haline getirerek tasarımın göze batmayan zarafetine bire bir uyuyor.

Daha da akıllı görüntüleme için akıllı modlar
Ayarlar söz konusu olduğunda, böyle bir ekran ile tek bir reçete yok. E ürün grubundaki diğer modellerde olduğu gibi, 328E8QJAB5 modeli de görsellerin üzerinde çalışılan göreve göre ince ayarlanabileceği akıllı teknolojilerden etkileyici bir demet de sunuyor. SmartContrast ekrandaki içeriği analiz ederek görüntüleme deneyimini iyileştirmek için renkleri ve arka aydınlatma yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor. Ayrıca kullanıcılar oyun oynarken SmartImage Game modunu ve karanlık sahnelerdeki ışık miktarını, tepki sürelerini ve vurguyu optimize eden ayar seçeneklerini de sevecekler. Entegre Flicker-Free Teknolojisi ise daha rahat bir görüntüleme için parlaklığı düzenleyip titreşimi azaltan bir çözüm sunarak gözlerde oluşabilecek yorgunluğu da en aza indirmek amacıyla geliştirildi.

Üstelik ekran ses konusuna da eğiliyor: Sesin net bir biçimde yeniden üretimi için iki adet dahili stereo hoparlöre de sahip.

Philips’in yeni 328E8QJAB5 modeli Mayıs ayından itibaren, 359 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

Yazan 04 Mayıs 2017 Perşembe. Kategori Donanım, Güncel, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME