PlanetSide 2’nin yeni videosu ve oyunculara özel web sitesi görücüye çıktı

PlanetSide_2_LogoProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE) bugün oldukça başarılı olan MMOFPS oyunu PlanetSide 2’ya dair video içerikleri yayınlıyor. Robert Stoneman’ın hazırladığı yeni “War Correspondent” (Savaş Muhabiri) serisinin ilk bölümü Auraxis’in ön saflarındaki gündelik yaşama dair önemli ayrıntılar sunuyor. Dahası, PlanetSide 2 için tasarlanan ve oyunculara birçok faydalık istatistik sunmanın yanında karşılaşacakları mücadelelere hazırlanmalarında onlara yardımcı olacak yeni Oyuncu sitesi de görücüye çıktı.

“Savaş Muhabiri” video serisinin ilk bölümünde The Dark Knight ve Transformers 2 gibi gişe rekortmeni filmlerde yaptığı çalışmalarla tanınan tasarımcı Robert Stoneman cephe hatlarında popüler ekipler 252 ile NCTO arasında geçen çetin mücadeleden görüntüler aktarıyor.

Oyuncu sitesi ise PlanetSide 2 tutkunlarına karakterleri için oldukça ilginç birçok istatistik sunuyor. Mevcut bireysel karakter ve sınıf istatistiklerinin yanı sıra silahlara ve araçlara dair kapsamlı bilgiler yine bu sitede yer alıyor. Yeni web sitesinde ayrıca çeşitli sıralamalar ve üç grubun kontrol ettiği bölgeleri anbean gösteren canlı bir harita bulunuyor. Oyunculara özel yeni site için: https://players.planetside2.com.

Yazan 12 Mart 2013 Salı. Kategori Manşet, Oyun, PCT TV, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME