PNY’den Windows 7 kullanıcılarına özel bellekler

PNY_bellekMicrosoft’un yeni işletim sürümü olan Windows 7 sayesinde, kullanıcılar artık dahada geniş ve zengin multimedya uygulamalarına erişebileceklerdir.

Multimedya ve yaratıcı uygulamarın, ve aynı zamanda bu uygulamaların güncel kullanımı için gereken kaynaklar, doğal olarak sistem performansının artırılması talebiyle karşılaştı.

Örneğin: Windows 7 ile, audio/video kodlaması ve düzenlemesi 2 ve 6 GB’lık bellek performansı gerektirirken, World of Warcraft veya Far Cry gibi bazı oyunlar en az 2GB’lık bellek, Photoshop CS4 3GB’lık, güncel bir şekilde PC kullanımı için ise en az 2 GB’lık bir bellek kullanılması tercih edilir.

PNY’nin bellek performans artırma modülleri 5000’ den fazla masaüstü bilgisayarları, dizüstü ve sunucular ile uyumludur.

PNY’nin sunduğu bellek modülleri sayesinde, kullanıcılar,  masaüstü, dizüstü ve netbook gibi cihazların kullanımını optimize etmektelerdir. PNY’nın Dimm ve Sodimm bellekleri çeşitli kapasitelerin yanında DDR, DDR2 ve DDR3 gibi farklı formatlarda mevcuttur. Ayrıca, PNY, kitle pazarına odaklı Windows 7 ile uyumlu olan ve kullanıcılarına bu yeni işletim sisteminin sunmuş olduğu bütün avantajlardan faydalanabilecekleri grafik kartlarını da sizlere sunabilmektedir.

Her cihaza kolayca uyabilen bellekler belirlemek için, PNY kendi sitesi aracılığıyla tüketicilere online bellek tanımlayıcısını sağlamaktadır: http://www.pny.eu/memory_configurator.php.

Yazan 14 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME