Profesyoneller “Baskının gücü”nü Canon’la keşfediyor!

 

İstanbul, 26 Eylül 2017 – Canon Europe, genişletilmiş grafik sanatları portföyünü Almanya’nın Poing kentinde gerçekleştirilen ‘Ticari Baskı Günleri’ etkinliğinde sergiledi.

 

Canon Europe, Almanya’nın Poing kentinde gerçekleştirilen ‘2017 Ticari Baskı Günleri’ etkinliğinde grafik sanatları profesyonelleri için hazırladığı uçtan uca çözümleri içeren ürünlerini sergiledi. 2017 bahar aylarında lanse edilen yeni Océ ProStream ve Océ Colorado 1640 baskı makineleri de dahil, Canon’un en son yeniliklerinin tek bir çatı altında sergilendiği bu üç günlük etkinlik EMEA Bölgesi’nden 500’den fazla müşteri ve müşteri adayının ilgisini çekti. 2017 yılının Ağustos ayı sonlarında lanse edilen yeni Océ VarioPrint 6000 TITAN serisi mono baskı makinelerinin, etkinlikte sergilenen canlı baskı deneyiminin sonuçları ise katılımcıları büyüledi.

Canon, ‘Baskının Gücünü Kutlayın’ (Celebrate the Power of Print) teması altında düzenlediği Ticari Baskı İş Günleri etkinliğinde iş akışını, iş ortaklarının çözümleriyle birleştirilen kapsamlı teknoloji seçeneklerini de tanıttı. Tanıttığı bu teknoloji seçenekleriyle Canon ayrıca ticari baskı merkezleri ve kurumsal baskı departmanlarının baskı becerilerini artırmalarına, yeni gelir akışlarına erişmelerine ve kendi müşterilerine daha fazla değer sunma potansiyeliyle birlikte yeni iş modellerini benimsemelerine nasıl yardımcı olabileceği konusunda ilham kaynağı da oldu.

 

Grafik Sanatlarında Canon farkı

“Ticari Baskı Günleri”ni ziyaret eden Canon Europe Başkan Yardımcısı Jeppe Frandsen etkinlikle ilgili; “Baskı hizmeti sağlayıcılar (PSP’ler) ve kurumsal baskı merkezleri temsilcileri, Canon’un profesyonel grafik sanatları pazarına dönük tekliflerini geçen yıl gerçekleşen Drupa 2016 etkinliğinden bu yana nasıl geliştirmeye devam ettiğini gördüler. Geçen yıl Düsseldorf’ta ziyaretçilerimizin işlerini ileri taşımalarına katkı sağlayabileceğimiz geniş fırsat seçeneklerimizi göstermiş, baskının gücünü açığa çıkartarak iş yapabilecekleri zengin baskı uygulaması portföyümüzü paylaşmıştık. O günden bu yana grafik sanatları portföyümüzü yüksek kaliteli direkt pazarlama ürünleri, geniş formatlı yönlendirme tabelaları ve grafiklerin üretilmesi için yeni ve ilginç çözümlerle genişlettik” dedi.

 

Canon’un “Ticari Baskı Günleri” etkinliğinde sergilediği eksiksiz teknoloji serisi arasında; yüksek hacimli kesintisiz ve bobin kağıt beslemeli inkjet baskı makineleri Océ ProStream 1000, Océ ColorStream 6000 Chroma ile tabaka kağıt baslemeli inkjet baskı makinesi Océ VarioPrint i300, üretim ve hafif üretime yönelik tonerli baskı makineleri imagePRESS C10000VP, imagePRESS C850/C750, düz yataklı ve rulodan ruloya üretim için geniş formatlı cihazlar Océ Arizona 1280 ve 6170, Océ Colorado 1640, Océ ColorWave 700 yer aldı. Canon’un etkinlikte sergilediği, sonlandırma ve iş akışı çözümlerine yönelik ürünleri GMC, EFI, Dalim, Axode, Cosmos ve Pageflex de ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

Marka kampanyalarında Canon’la yeni bir dönem başlıyor!

Ticari Baskı Günleri 2017 etkinliğinde ziyaretçiler, promosyonel iletişimlerden perakende satış noktası malzemelerine, mağaza içi dekordan promosyon ambalajlarının hazırlanmasına kadar 27 farklı çalışma türünü de yakından tanıma fırsatı buldu. Etkinlikte, bu kampanya malzemesi parçalarının birbirlerini nasıl tamamladığı ve birlikte çalıştığı; dijital ve analog pazarlama kanalları arasında nasıl sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak tutarlı bir müşteri yolculuğu sunduğu canlı olarak ziyaretçilere gösterildi.

 

Poing’de oluşturulan çok sayıda gerçek zamanlı uygulama arasında, ziyaretçiler açısından en ilginç deneyimlerden biri de Canon’un bu etkinlik özelinde kurguladığı Elemental güzellik markasının lansmanı için hazırladığı tam entegre, çok kanallı bir tüketici pazarlama kampanyasının üretimine canlı tanıklık etmek oldu. Ünlü moda fotoğrafçısı ve Canon elçisi Clive Booth tarafından çekilen orijinal görüntülerin kullanıldığı Elemental kampanyasında, bir PSP’nin herhangi bir marka hakkında bilinirliği artırmaya dönük ilk reklam ve direkt e-posta çalışmalarından, mağaza içi promosyonlara, perakende satış noktalarındaki özel etkinliklere ve hatta satın alma ile ürünü kullanma deneyimlerine kadar, komple bir marka kampanyasını nasıl başlatıp sonlandırabileceği gösterildi.

 

Frandsen etkinlikte gerçekleştirilen kurgusal Elemental markasına yönelik kampanya çalışması gösterimi hakkında şu bilgileri verdi: “Elemental etkinliği ile ziyaretçilerimize, çalıştıkları marka sahipleri ve temsilcilerinin ciddi şekilde dikkatlerini çekebilecek kampanya çalışmalarına da imza atabileceklerini göstermek istedik. Markanın müşteri ilgisini çekmesi, derin marka bağlılığı oluşturması ve satışları artırması için baskının görsel ve somut etkisinden yararlanarak, akıllı ve çok kanallı kampanyalar hazırlamaları için ilham vermek istedik. PSP’lerin son derece geniş bir yelpazede, baskısı yapılmış uygulama hazırlanmasına yardımcı olabileceğini, baskı çıktısının görsel açıdan göz alıcı olduğunu, bugünün teknoloji yelpazesinde dijital üretim çözümleriyle elde edilen olağanüstü kaliteyi yansıttığını canlı olarak göstermek istedik.”

 

Yazan 26 Eylül 2017 Salı. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME