Profilo İle Enerji Tasarrufu Yapın Ödülleri Kazanın

ProfiloYarışmaProfilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Facebook üzerinden düzenlediği “Türkiye Enerjisini Topluyor” yarışması tüm hızıyla devam ediyor.

Sosyal medyayı takip eden tüketiciler arasında büyük ilgi gören yarışma başladığı günden bu yana 2 bin’i aşkın beğeni topladı.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin 2010’dan bu yana devam eden ve evlerde daha fazla enerji tasarrufunu hedefleyen Türkiye Enerjisini Topluyor projesi tüm Türkiye’de devam ederken, Facebook üzerinden düzenlenen eğlenceli yarışma da sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Katılımcıların kendilerine özgü, yaratıcı enerji tasarrufu yöntemlerini anlatıkları yarışmada en beğenilen dört paylaşım Profilo’nun enerji tasarruflu ürünleri ile ödüllendirilecek. Yarışmada birinci olan aynı zamanda Derya Baykal’ın program konuğu olacak.

Katılımcıların kendilerine özgü, yaratıcı enerji tasarrufu yöntemlerini fotoğraf ve video ile Profilo Facebook sayfasında paylaştıkları yarışmaya son katılım tarihi 7 Haziran Cuma

Siz de katılın kazanın!

Türkiye “Profilo İle Enerjisini Topluyor” Facebook yarışmasına katılmak ve hediye kazanmak için katılımcıların tek yapması gereken Profilo Ev Aletleri’nin Facebook sayfasını ziyaret edip uygulamayı beğenmek ve tasarruf hikayelerini, resim veya videolarla destekleyerek paylaşmak.

Jüri tarafından en beğenilen dört katılımcının ödüllendirileceği yarışmada birinci A++ enerji sınıfı LowFrost Profilo BD3058W3VV buzdolabı, ikinci A+ enerji sınıfı BM4221EG bulaşık makinesi, üçüncü A+++-%10 enerji sınıfı CM1001ETR çamaşır makinesi, dördüncü kompresör teknolojisi sayesinde 2400 Watt gücünde olup sadece 1200 Watt’lık enerji tüketen ve böylece %50 enerji tasarrufu sağlayan VS6PT1266 elektrikli süpürgenin sahibi olacak.

Yarışmanın birincisi ayrıca Derya Baykal’ın KanalTürk’de yayınlanan Derya’nın Dünyası programının da özel konuğu olmaya hak kazanacak.

Yarışmaya katılmak ve daha fazla bilgi almak için http://www.profilo.com.tr

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME