ProSiebenSat.1 Games’ten S4 League Oyunu

S4 LeagueOyun yayıncısı ProSiebenSat.1 Games son dönemin popüler ücretsiz online oyunu S4 League haberini açıkladı. Aksiyon, adrenalin ve strateji sayesinde eşsiz hale gelen bu oyunun bir diğer özelliği ise çeşitli sayıdaki silahlar, setler ve eşyalar. Pek çok yeni elementi de beraberinde getiren güncelleme ise bu ay da hedefi tam on ikiden vuruyor.

Bir kapsül bir diğerini getiriyor

Yeni 7/15/30 etkinliği alışılagelmiş kapsüllerin aksine önemli ödüller sunan gösterişli süper kapsüllerle bağlantılı. Bu sebeple 7, 15 ya da 30 G’lik kapsüllerden alanlar sırasıyla aynı türe ait 3,8 veya 18 G’lik ek kapsül elde edecek. Bu etkinliğin merkezi olan yeni kapsüller son derece özel ve Taser Sword, Zin Katana, Sub Machinegun White, Signal Railgun Capsule, Heavy Machine Gun Black veya Burst Shotgun Black’i gerçekten de oyunculara temin ediyor. Kaçırılmaması gereken bu fırsat Mayıs’ın 27’sine kadar devam edecek.

Alaplaya Puanlarını kullanmak için onlarca sebep

Oyuncular kılık değiştirme ve ekipmanlarını özelleştirme konusunda gerçek bir tutkuya sahipler. Bu nedenle geliştirme ekibimiz Alaplaya puanlarını yeni kapsüllerde ilk kez kullanan oyuncuları üç kişi tarafından 35 gün boyunca kullanılabilen Aries Pet ve oyuncular için oldukça ilginç bir silah olan Spy Dagger’a rastlayabileceği yepyeni eşyalarla ödüllendirmeyi düşündü. Bu ekipmanlar sayesinde oyuncular saldırılarını yüzde 10 artırabilir veya 35 ile 105 adet arasında değişen jetonlardan elde edebilirler. Dahası kapsüllerde Bloody Spy Dagger güç paketinin kalıcı versiyonunu, hareket hızını yüzde 3 artırma, saldırıları yüzde 11 artırma veya 2 kupon gibi pek bonuslarla birlikte bulabilmek mümkün. Kapsüllerin getirdiği sürprizler bu kadarla da kalmıyor. Sadece eşya değil 300 ile 100.000 arasında değişen PEN’e de rastlanabiliyor.

En başından beri özel bir oyun

Mayıs sonuna kadar oyuncular oyuna farklı günlerde girseler bile özel ödüller kazanıyor; üç günlük erişim 50 jeton kazanma fırsatı, 7 günlük erişim ise iki grup Penguin Pet 3G’lik kapsül sunuyor. 15 gün boyunca oyuna giren oyuncular ise avatarlarının cinsiyetine bağlı olarak 2 grup Dark Assassin kostümlü 3G’lik kapsül veya 2 grup Wicket Joker kostümlü 3G’lik kapsülü kazanıyor. 100.000 PEN’lik en önemli ödül ise 30 gün giriş yapan oyuncular için ayrıldı. Bu etkinlik kalıcı olmakla birlikte her ay farklı bir ödüle ev sahipliği yapacaktır.

Yeni görünüm

S4 League’de oyuncular ardı arkası kesilmeyen zorluklara her zaman hazırlıklı olmalı. Tüm bu zorluklara neden birkaç stil dokunuşuyla karşı koymayasınız? S4 ekibi setler sunmada daima yaratıcılık ve yetenek sergiliyor. Yenilerinde ise mutfak sanatlarından esinlenildi. Rakipleri mağlup etmek, onları kısık ateşte pişirmek için Sevimli Aşçı ve Özel Garson kostümlerine güvenebilirsiniz!

Oyuncular yeni görünümleri ve silahları yepyeni haritalar üzerinde de gösterebilirler. Spade A haritası ise dev küpler arasında savaşabildiği ve düşmanlarının saldırılarından kurtulmak için inanılmaz atlayışlar gerçekleştirebildiği Death Match moduna bayılan oyun tutkunlarına adandı.

Yazan 29 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori Fotolar, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME