Red Hat İnovasyon Ödüllerini kazananlar açıklandı

Açık kaynak çözümleri lideri Red Hat, Inc. (NYSE:RHT), şirketin çözümlerini yenilikçi ve yaratıcı bir tarzda kullanan müşteri ve iş ortakları arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda Red Hat İnovasyon Ödüllerinin kazananları açıkladı. Barclays Bank, Kanada’nın British Columbia eyalet yönetimi,  Macquarie, Rackspace ve Meksika’nın Jalisco eyaletine ödülleri bu hafta Boston’da düzenlenen Red Hat Summit etkinliğinde takdim edilecek. Bu isimlerin tümü arasından seçilecek 2017 Red Hat Innovator ödülü için düzenlenen çevrimiçi oylama ise şu anda açılmış bulunuyor.

Red Hat İnovasyon Ödülleri, dünya genelinde Red Hat teknolojisini yaratıcı düşünme, kesin problem çözümü ve inovatif tarzda kullanan Red Hat müşteri ve iş ortaklarına veriliyor. Red Hat İnovasyon Ödüllerini kazananlar uzmanlardan oluşan bir jüri heyeti tarafından karmaşıklık, benzersizlik ve çözümlerin uygulama büyüklüğü değerlendirilerek veriliyor.

Komünitelerin çevrimiçi oylamaları sonucunda kategori kazananlarının arasından 2017 Red Hat Yılın İnovatörü seçilecek. Oylama 1 Mayıs Pazartesi günü EDT 9.00’da başladı, 3 Mayıs Çarşamba günü 11.59’da sona erdi. Kazanan Bugün yapılacak 2017 Red Hat Summit töreniyle ilan edilecek.

  1. yıllık Red Hat İnovasyon Ödülleri kazananları ise şöyle:

DevOps uygulama kategorisi

Kazanan: Barclays Bank PLC

Açık Kaynak kategorisi

Kazanan: British Columbia eyalet yönetimi, CIO Birimi

Kurumsal Dönüşüm kategorisi

Kazanan: Macquarie

Bulut altyapısı kategorisi

Kazanan: Rackspace

Uygulama Optimizasyonu kategorisi

Kazanan: Planlama, İdare ve F,nans Müdürlüğü (SEPAF), Meksika, Jalisco eyaleti yönetimi
Jüri heyeti

2017 Red Hat İnovasyon Ödüllerinin jüri heyeti aşağıdaki isimlerden oluşuyor:

  • Ashesh Badani, Red Hat OpenShift başkan yardımcısı,
  • Swapnil Bhartiya, teknoloji muhabiri;
  • Marco Bill-Peter, Red Hat, müşteri deneyimi ve katılımından sorumlu başkan yardımcısı,
  • Dietmar Fauser, Amadeus, Ar-Ge mimarisi, kalite & yönetişimden sorumlu başkan yardımcısı (Red Hat OpenShift Konteyner Platformunu Amadeus Bulut Hizmetlerini desteklemek için kullanan Amadeus 2016 Red Hat Innovator of the Year ödülünü kazanmıştı);
  • Sean Michael Kerner, eWeek, kıdemli yazı işleri müdürü;
  • Chris Rommel, VDC Research, IoT & gömülü teknolojiden sorumlu yönetici başkan yardımcısı ve
  • Chris Wright, Red Hat, teknoloji ofisi baş teknolog ve başkan.

Red Hat, müşteri deneyimi ve katılımından sorumlu başkan yardımcısı Marco Bill-Peter yarışmayı şöyle değerlendirdi: Red Hat İnovasyon Ödülleri her yıl Red Hat çözümlerini problem çözmek, işlev artırmak ve açık kaynak komünitesini zenginleştirmek için kullanan benzersiz ve etkileyici projeleri gün ışığına çıkarıyor. Müşteri ve iş ortaklarımız inovasyonun sınırlarını zorlamaya devam ediyor; bizler ise bu inanılmaz başarılarda rolümüz olmasından dolayı gurur duyuyoruz. 2017 Red Hat İnovasyon Ödüllerinin tüm kazananlarını tebrik ediyorum!”

Yazan 04 Mayıs 2017 Perşembe. Kategori Güncel, İnternet, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME