Red Hat’ten Kubernetes ile bulut altyapısına yenilik


Kapsamlı bir yenilik ile Red Hat OpenShift Container Platform, Red Hat OpenStack Platform ve Red Hat CloudForms birleşip konteynere hazır, tamamen açık hibrit bulut kurulumları ile dijital dönüşüme olanak sağlıyor.

Dünyanın lider açık kaynak çözümleri sağlayıcısı Red Hat, Inc. (NYSE: RHT) bugün yaptığı açıklamayla Red Hat Cloud Suite’in en son versiyonunun kullanıma sunulduğunu duyurdu. İşletmelerinin dijital dönüşümüne, BT altyapısına ve yönetim teknolojilerine odaklanan CIO’lar için modern uygulamaların ortaya çıkardığı ihtiyaçlara halihazırda kullanılan sistemlerini değiştirmeden cevap bulma ihtiyacı, bulut kaynaklı, konteynere hazır uygulamaların her geçen gün daha fazla önem kazanmasına neden oluyor. Red Hat Cloud Suite ile kurumlar daha kolay bir şekilde bulut yerlisi uygulamalar yaratıp kurarken ve bu iş yüklerini tek bir platform üzerinden yönetirken mevcut BT altyapılarından da ödün vermeden işletmelerini yenileyebiliyorlar.

2016 yılının nisan ayında tanıtılan, Red Hat’in en kapsamlı hibrit bulut seçeneği Red Hat Cloud Suite kullanıma hazır uçtan uca çözümler ile işletmelere dijital dönüşümlerini gerçekleştirme fırsatı veriyor. Dijital dönüşümün anahtarı olan Linux konteynerler, işletmelere tepki süresi kısa ve daha iyi çözümler sunarak değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermelerine ve pazar rekabetinin içinde kalmalarına yardımcı oluyor.

Sırtını dünya lideri, kurumsal Linux platformuna dayayan Red Hat Cloud Suite, dijital dönüşüme olan talep ve Linux konteynerlerin yayılması üzerine, şirketin kurumsal sınıf konteyner uygulama platformu Red Hat OpenShift Container Platform ile Red Hat OpenStack Platform ve Red Hat Virtualization çözümlerini bir araya getiriyor. Hibrit ve çoklu bulut yönetimine yönelik Red Hat CloudForms’un yanı sıra Red Hat Cloud Suite, dijital dönüşümde daha büyük aşamalar kaydedilebilmesi için geliştirici iş istasyonlarından bulut ölçeğinde misyon-kritik kurulumlara kadar Linux konteynerlerini geliştirmek isteyen kurumlara bütünleşik, önceden entegre edilmiş bir çözüm sunuyor.

Yazan 31 Temmuz 2017 Pazartesi. Kategori Güncel, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME