Reeder’in Yeni Tableti reeder A7S Piyasaya Bomba Gibi Düşecek

reeder-logoreeder, “Ben Bu Oyunu Bozarım” sloganı ile piyasaya sunduğu reeder A7Sile tablet PC pazarındaki iddiasını YENİ ÜRÜNÜ ile bir kez daha gösterdi.

Türkiye’nin ilk SIM kart ile 3G desteği sağlayan tableti reedPAD4 ile rakiplerini gerisinde bırakan reeder, Turkcell bundle olarak sunduğu SIM kartlı tableti reedPAD4 N ile sektörde ne derece iddialı bir aktör olduğunu kanıtlamıştı. reeder, şimdi de yepyeni tableti reeder A7S ile mobil cihaz piyasasını sarsmaya hazırlanıyor.

reeder A7S, SIM kart ile 3G desteği sayesinde istediğiniz her yerden internete bağlanma olanağı sağlıyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışan reeder A7S, 1.2 GHZ Dual Core işlemcisi, 1024*600 ekran çözünürlüğü ve 1 GBRAM’i ile oldukça güçlü bir donanıma sahip.

299 TL son kullanıcı fiyatı ile teknoloji marketlerde yerini alacak olan reeder A7S, yüksek fiyat/performans oranı sayesinde tablet PC pazarındaki dengeleri bozacağa benziyor.

Yazan 13 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME