Runes of Magic eşya mağazası daha zengin, oyuncular daha da güçlü!

ev_1GamersFirst eşya almak için kullanılan diamond fiyatlarını yeniden ayarladı. Artık Türk oyuncuların alım gücü daha yüksek.

Günümüzün en popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst’ün yayınladığı en önemli MMORPG türü oyunlarından biri olan Runes Of Magic’in  (RoM) Türkçe versiyonunda (www.ROMTR.com.tr)  GamersFirst, Türk oyuncuların gücünü artırmak ve artan talepleri karşılamak üzere oyun içi mağazasına 100 yeni eşya daha ekledi.  Çok sayı ve çeşitte binek hayvanının da yer aldığı yeniliklere önümüzdeki günlerde daha fazlası da eklenecek.

Artık RoM elmasları oyunun diğer sürümlerindekinden çok daha ucuz. Eşya almakta kullanılan elmasların (diamond) fiyatları da yeniden ayarlayan GamersFirst, eşya fiyatlarının diğer sürümlerdekiyle aynı ya da onlardan daha düşük fiyatlı olmasına da özen gösteriyor.

Türk oyuncuların gücünü daha da artırmak için her gün yeni bir fırsat sunan GamersFirst, gerek müşteri destek hizmetleri, gerekse zengin promosyonlarıyla oyun tutkunlarını kendine bağlıyor

Runes of Magic oyunu, GamersFirst portalında bulunan http://www.gamersfirst.com/runesofmagic adresinden ücretsiz indirilip oynanabiliyor.

Yazan 04 Aralık 2009 Cuma. Kategori Fotolar, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME