Runes of Magic’den yılbaşı sürprizleri

Runes of MagicGamersFirst ekibi, her gün düzenlediği Game Master etkinlikleriyle oyunculara birbirinden çeşitli ödüller kazandırıyor. Yılbaşı gecesi ise 2010 için geri sayım başlatarak yeni yıl heyecanını tüm oyuncularıyla birlikte kutluyor!

Günümüzün en popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst’ün yayınladığı en önemli MMORPG türü oyunlarından biri olan Runes Of Magic’in  (RoM) (www.ROMTR.com.tr) günlük bazda düzenlediği ve zamanla yenilerini de ekleyeceği GM etkinlikleriyle oyuncuları yeni maceralara sürüklerken, birçok yeni avantaja da sahip olmalarını sağlıyor.

Daha çok sayıda yeni oyunla çeşitlendirilecek olan GM etkinlikleri şöyle sıralanıyor:
• GM’yi Yok Et Etkinliği – Canavar kılığına giren GM’ler kendilerine meydan okuyabilecek kadar cesur oyuncuları çağırıyor. Son darbeyi indiren oyuncu ise büyük ödülü kazanıyor. Ödül: 1 adet Ölümsüzlük Modu. Bu da 100 Elmas, yani tüm XP ve YP’leri borç nedeniyle ölmekten kurtulmak anlamına geliyor.
• GM’yi Bul Etkinliği – Bazen normal bazen de başka bir şeyin kılığına girmiş olan GM’ler Taborea’nın vahşi doğasında yollarını kaybediyor ve kaşiflere yol soruyor. GM’nin yerini ilk tespit eden ve ona el sallayan ise büyük ödülü kazanıyor. Ödüller: 1 adet Exp İksiri (hediye XP), 1 adet YP İksiri (hediye YP) ve 100 Elmas!
• Günlük Araştırma Etkinlikleri – GM’ler oyuculardan bazı ihtiyaç maddelerini toplamak için yardım istiyorlar.  Bu maddeler 5 Mantar kökü veya 5 Kobold Aracı ya da 5 Anteteater ölçeği olabiliyor. Ödüller: 5 adet, oyuncuların daha sonra dönebilecekleri ışınlanma noktasını işaretlemek için kullandıkları İşaret Mürekkebi, 100 Elmas.

GamersFirst ayrıca  31 Aralık 2009 tarihinde oyuna giren herkese 30 gün boyunca ren geyiğine binme avantajı da veriyor. Yılbaşı gecesi bir de geri sayım etkinliği düzenleniyor. Yılbaşı gecesi tüm ekip, oyuncularla birlikte yeni yıla girmenin heyecanını paylaşıyor!

Runes of Magic oyunu, GamersFirst portalında bulunan http://www.gamersfirst.com/runesofmagic  adresinden ücretsiz indirilip keyifle oynanabiliyor. Oyun içi gelişmeleri ve sohbetleri yakında takip etmek oyuncular ise aşağıdaki adresleri kullanabiliyor:

Facebook – http://www.facebook.com/pages/Runes-of-Magic-TR/89935352902

Twitter – www.twitter.com/runesofmagictr

Topluluk Forum(ları)- http://forums.gamersfirst.com/index.php?showforum=207

Runes of Magic (RoM) hakkında

Runewaker Entertainment tarafından geliştirilen Runes of Magic (RoM), oyuncuların yüzlerce yıllık gizemli simgeler ve mucizelerle baş başa kalarak büyülü topraklarda heyecanlı keşiflerde bulunduğu ve ücretsiz indirilen bir MMORPG’dir. Yeni başlayan oyuncular kutsal kitap Taborea uyarınca seviyeler atlarken Gizemli Rune’ler ve Güçlü Kehanetler onlara yol boyunca eşlik eder. Oyun içerisindeki oyuncular kendilerine yol açabilmek için rune taşları kullanır ve açtıkları yoldaki tehlikelerin onları yok etmemesi için dikkatle ilerlerler. Kehanetleri dinleyen oyuncular, geleceklerinde mutlak güce kavuşurlar. Dünyanın tarihini (ve geleceğini) yazmak oyuncuların elindedir.

Yazan 28 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME