S4 League: 5. sezon “Wonderland” çok yakında başlıyor!

S4_League_Wonderland_LogoS4 League 13 Mart 2013’te beşinci sezonuna giriyor. Fantastik bir ortamda geçen oynaması bedava üçüncü şahıs nişancı (third-person shooter) oyunu yepyeni içerik ve yeni bir oynama modu ortaya koyuyor. Yeni görseller ise Wonderland sezonunu gözler önüne seriyor.

Wonderland S4 League oyuncularına, dördüncü sezon ALICE’in kaldığı yerden devam etmelerine izin veriyor. Serinin yeni oyunuyla birlikte temalı kostümler, silahlar ve evcil hayvanların da dahil olduğu yeni içerikler de geliyor.

Dahası, oyuncular yepyeni oyun modu “Conquest” (fetih) sayesinde nişancılık ve kule savunma ile işbirliğine yönlendiren bir oyun tarzı sunuyor. Tüm bu etmenler bir araya gelerek içerisinde yeterli miktarda strateji de barındıran aksiyon dolu karşılaşmalar için mükemmel bir ortam oluşturuyor.

Sonuç olarak beşinci sezon daha önceki iki sezonu tamamlar nitelikte. Bu sebeple Wonderland sadece hararetli S4 League aksiyonunu fantastik bir dünyaya taşımakla kalmıyor aynı zamanda Blade ve ALICE’in hikayelerini de bir adım öteye taşıyor.

Yazan 12 Mart 2013 Salı. Kategori Manşet, Oyun, PCT TV, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME