sahibinden.com’a yeni Genel Müdür

sahibinden.jpgSon aylarda yükselişini daha da artırarak, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen platformlar listesinde ilk 10’da yer alan sahibinden.com 2010’da da iddialı olduğunu gösterdi. Turkcell Ürün ve Servis Yönetimi Bölüm Başkanı Burak Ertaş’ı Genel Müdür olarak transfer eden sahibinden.com yeni yılda yeni başarılara imza atmayı hedefliyor.

sahibinden.com’un yeni Genel Müdürü Burak Ertaş, Turkcell grubundaki kariyerine 2004 yılında Mapco’da Servis Yönetimi ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra Turkcell’de Katma Değerli Servisler (ses dışı hizmetler) alanında Bölüm Başkanlıkları yapan Ertaş; Mesajlaşma, Operatör, İçerik ve Bireysel Servisler Bölümleri’ni yönetti. Turkcell’de görev yaptığı yıllar boyunca ekibiyle birlikte Turkcell’e mobil servisler ve Web projeleriyle birçok ulusal ve uluslararası ödül kazandırdı.

1990’da ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden mezun olan Ertaş, Odak Yazılım Kurucu Ortağı, Datasel Destek Müdürü, Telsoft’ta ve Telenity’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Ertaş’ın, Koç Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesi bulunuyor.

Yazan 01 Ocak 2010 Cuma. Kategori İnternet, Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME