Samsung Apps ile mobilitenizi zenginleştirin

Cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, uygulama mağazası Samsung Apps ile cep telefonu kullanıcılarının mobil hayatını zenginleştirecek eğlenceli ve gelişmiş bir içerik sunuyor.

Kurulduğundan beri Avrupa ve Asya’nın önde gelen pazarlarındaki uygulamalarının sayısını üç katına çıkararak hızlı bir büyüme gösteren Samsung Apps, global içeriklerin yanı sıra Türkiye’ye özgü gelişmiş yerel uygulamaları ile kullanıcılara sınırsız eğlence vaad ediyor. Samsung Apps’in dönemsel kampanyaları ile çeşitli fırsatlardan yararlanmak da mümkün…

Macera ve oyun tutkunları, Samsung Apps ile dünyanın en popüler oyunlarına anında erişebiliyor.

Örneğin Need For Speed ile birbirinden güzel arabaları, muhteşem parkurlarda sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Chicago, Londra, Tokyo ve dünya turu kapsamındaki çeşitli şehirlerde, modifiye araçlarla yarışmanın tadına varıp, dünyanın en iyi 3 profesyonel sürücüsüne meydan okuyabilirsiniz.

Ya da ARDefender ile masa üstünüzde hayali bir kuleyi savunurken hayal gücünüzün sınırlarını keşfedebilirsiniz.

3D oyunları tercih edenlerdenseniz; 3D-space-shooter oyunu ExZeus ile labirent gibi sokaklarda her yöne hareket edebilen robotunuzla kendi savaş stratejinizi geliştirip, düşmanlarınızla savaşabilirsiniz.

Yerel uygulamalar

Samsung’un Apps’in sıklıkla güncellenen yerel uygulamaları ile eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralamanın yanında, hayatınızı kolaylaştıracak günlük uygulamalardan da faydalanmak mümkün.

Kemal Sunal, Dünyayı Kurtaran Adam gibi ilk çıktığı günden beri en popüler içerikler arasında yer alan uygulamalar ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Samsung Apps’in Cumhuriyet, Milliyet, Hürriyet, NTVMsnbc, Fanatik, Uçan Kuş gibi ücretsiz haber uygulamaları ile gündemi takip edebilir; Garanti Bankası, Uçak Bileti gibi uygulamalar ile de günlük işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Samsung Apps’in hızla gelişen ve güncellenen içeriği sayesinde, en yeni yerel uygulamalara kısa sürede erişebilirsiniz.

Yazan 24 Ağustos 2010 Salı. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME