“Samsung Apps” şimdi Türkiye’de

samsungappsDünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye’de de kullanıcıların hizmetine açıldı. Samsung Apps, kullanıcıların tek tıkla kapsamlı bir dizi oyun ve sosyal paylaşım uygulamalarına ve hatta e-kitaplara anında erişebilmelerine olanak sağlıyor.

Samsung Apps’in İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Singapur, Brezilya ve Çin’deki başarısının ardından Samsung, Samsung Apps ile Türkiye’de kullanımı kolay ve güçlü akıllı telefon deneyimini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Kullanıcılar GPRS, 3G ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla pratik uygulama menülerinde uygulamaları indirmeden önce tek bir tıkla gezebiliyor.

Samsung Apps; bilgisayar ya da mobil cihaz yardımıyla indirilebilecek oyun, eğlence ve yardımcı programlar gibi çok sayıda ve çeşitte Akıllı Telefon uygulamalarını barındırıyor. Mobil cihazların içeriğini zenginleştirecek bu uygulamalar, dünyanın birçok ülkesindeki uygulama geliştiricileri tarafından oluşturulmakta.

İstenilen her yerde ve her zaman uygulamalara erişimi mümkün kılan Samsung Apps, ödemeli uygulamaların yanı sıra, ücretsiz uygulamalar başta olmak üzere kullanıcılarına çok sayıda avantaj sunuyor. Kredi kartıyla güvenli ve kolay ödeme olanağı sağlayan Samsung Apps, satın alınan ürünlerin bir yıl içinde tekrar indirilmesine de olanak tanıyor.

Kullanıcılara özel kampanya ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Apps içerisinde yer alan Satış Ofisi’ne kaydolarak kullanıcılar tarafından geliştirilecek ürünlerin satılması da mümkün oluyor.

Türkiye’deki kullanıcılar samsungmobile.com’dan WAP aracılığıyla Samsung Apps uygulamasını indirebiliyor. Mart ayından itibaren Türkiye’deki cep telefonları, Samsung Apps uygulaması önceden yüklenmiş olarak satışa sunulacak. Kullanıcılar, doğrudan PC’lerinde uygulama aramalarına ve diledikleri uygulamaları da indirmelerine olanak sağlayacak olan yeni yazılım paketi Kies’in de avantajlarından yararlanabilecek. Bu yazılım sayesinde uygulamalar, PC ile cep telefonu senkronize edildiğinde cep telefonuna kurulacak ve uygulama indirme işlemlerinde yedekleme görevi görecek.

Uygulamaların kullanımı cihaza göre değişiklik gösterdiğinden, ayrıntılı bilgi için Samsung Apps web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 06 Mart 2010 Cumartesi. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME