“Samsung Fun Club” Android market açıldı

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden ve satıcılarından Samsung Electronics, Android kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği Samsung Fun Club Android Market’i açtığını duyurdu.

Kullanıcıların http://wap.samsungmobile.com.tr/android adresinden ulaşabileceği Samsung Fun Club Android Market, bir dizi uygulamanın yanı sıra geniş oyun yelpazesiyle Android platformunun eğlenceli dünyasını Android kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcıların, uygulama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan Samsung Fun Club Android Market, ücretsiz içerik seçeneklerinin zenginliği ile dikkat çekiyor. Samsung Fun Club Android Market bünyesinde yer alan ücretli içeriklerde ise yüksek kaliteyle birlikte kolay ödeme seçenekleri ön plana çıkıyor. Çok yakında içeriğini genişleterek müzik servisi de sunacak olan Samsung Fun Club Android Market, 100.000’i aşkın lisanlı müzik içeriğiyle kullanıcılarına benzersiz bir müzik keyfi de yaşatmış olacak.

Android Oyunlar

Samsung Fun Club Android Market, Android kullanıcılarına kaliteli oyun deneyimi haricinde dünyaca ünlü oyun içerikleri vaad ediyor. Android kullanıcıları  Family Guy, Guitar Hero, Call of Duty ve Tony Hawk Vert gibi en popüler oyunları Android cihazlar ile oynayabilme fırsatı elde ediyorlar.

Android Uygulamalar

Samsung Fun Club Android Market, içeriğinde kendisi için özel olarak geliştirilen uygulamaları ile ilgi çekiyor. İstenilen gazeteyi istenilen kategoride okuma imkânı sağlayan ücretsiz Gazetem uygulaması ile kullanıcılar, Android Market içerisinde bulunan diğer uygulamalara da erişebiliyorlar.

Samsung Fun Club Android Market’in geniş içerik yelpazesi içinde öne çıkan uygulamalardan bir diğeri ise; Splash Play uygulaması… Bu uygulama, Android cihazları bir gitara dönüştürerek Android kullanıcılarına gitar çalmayı öğretiyor. Kullanıcılarına eğlenceli müzik deneyimi yaşatmayı garantileyen Splash Play uygulamasından ücretsiz olarak faydalanılabiliyor.

Samsung Fun Club Android Market hakkındaki detaylı bilgiye http://funclub.tr.samsungmobile.com/android/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazan 05 Mayıs 2010 Çarşamba. Kategori İnternet, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum ““Samsung Fun Club” Android market açıldı”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by PC TIME. PC TIME said: Son Dakika: “Samsung Fun Club” Android market açıldı http://bit.ly/amJsuJ […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME