Samsung ML-1660 Türkiye’de…

Tüketici elektroniğinde dünya liderlerinden Samsung Electronics’in yeni siyah beyaz yazıcısı ML-1660 şimdi Türkiye’de. Sınıfının en küçük yazıcısı olma özelliğine sahip ML-1660, tek dokunuş özelliği, ufak boyutu ve şık tasarımı ile ev ofisler, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel kullanımlar için ideal bir tercih oluşturuyor.

Yazıcıların sahip olduğu zengin seçeneklerin kimi zaman kullanıcılara zorluk yaşatabilmesinden yola çıkan Samsung, en küçük yazıcısı yeni ML-1660’da, kullanım kolaylığı sağlayan “tek-dokunuş“ özelliğini sunuyor. Ekran tuşları, kullanıcılara bilgisayarlarının ekranında tuşa dokundukları anda gördüklerini hızlı ve kolay bir şekilde yazdırma imkanı sağlıyor.  Samsung’un AnyWeb Print yazılımı ile de uyumlu olan ML-1660, kullanıcıların internetten seçtikleri içerikleri bilgisayarlarında yeni bir sayfaya alabilmelerini, daha sonra bunları kaydedebilmelerini ve yazdırabilmelerini sağlıyor. AnyWeb Print yazılımı kullanıcılara sadece istedikleri sayfaları basabilme imkanını sunarak kullanmayacakları sayfaları basmadan kaynak, kağıt ve toner harcamamalarını sağlıyor.

Samsung Electronics Türkiye IT Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, “Samsung olarak pazardaki en küçük yazıcılarımızın tek tuş kolay kullanımı ile gerek ev ofis gerek öğrencilere ya da küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacağımıza inanıyoruz. Son derece şık tasarımlı ürünlerimizin teknik özellikleri de son derece kuvvetli. ” dedi.

Sezgisel özellikleri ve ufak boyutu ile ideal bir tercih…

ML-1660’ın yeni Soft Power tuşu, yazıcının arkasında değil, ön panelinde yer alıyor ve bu da yazıcıyı açıp kapatmayı kolaylaştırıyor. Her çalışma ortamına uyumlu yeni yazıcı, sadece diğer Samsung modellerinden değil, pazardaki tüm yazıcılardan da daha küçük olma özelliğini de taşıyor. Aynı zamanda şık tasarımlı ve gösterişli siyah parlak bir yüzeye sahip. Yazdırılan belgelerin bulunduğu tepsideki kapak hem şık bir görünüme katkıda bulunuyor, hem de gürültüyü azaltıyor. Dakikada 16 sayfa yazdırma hızıyla ve ilk sayfayı 8.5 saniyeden daha az sürede yazmasıyla ML-1660, günlük yazıcı ihtiyacı olan profesyonellere ve öğrencilere yüksek kalite ve dayanıklılık sunuyor.

Çevreyi korur ve tasarruf sağlar

Yazıcıları açıp kapatmanın kolay olması, kullanıcıların uyku modunu kullanmak yerine yazıcıyı kullanmadıkları zaman kapatmaları yönünde teşvik ediyor. Bu da saatte 9.55 vat enerji ve bir yıl içinde, bir lambanın 18 gün açık kalmasına denk gelen bir enerji tasarrufu sağlıyor ¹.

Ayrıca ML-1660, çevre üzerindeki etkisini en aza indirme amacıyla küçük paketler içinde satılıyor. Siyah kartuşlar, bin 500 sayfanın Samsung’un diğer yazıcılarında olduğu gibi yüksek standartlarda ve güvenle yazdırılmasını sağlıyor.

Samsung ML-1660, Nisan ayı itibarıyla Türkiye pazarında da satışa sunuldu.

Yazan 10 Mayıs 2010 Pazartesi. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Samsung ML-1660 Türkiye’de…”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by PC TIME. PC TIME said: Son Dakika: Samsung ML-1660 Türkiye’de… http://bit.ly/bAJLMU […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME