Samsung Mobilers Projesi başlıyor

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini arttırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla Samsung Mobilers projesini düzenliyor.

Samsung Mobilers projesi kapsamında Bilgi Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacak. Başvurular arasından seçilen ve sosyal medyayı aktif olarak kullanması gereken 15 kişinin oluşturacağı Samsung Mobilers takımları, proje kapsamında Samsung’un belirleyeceği konularda bulacakları etkinlikler ve pazarlama projeleri gerçekleştirerek, yaratıcılıklarını ve pazarlama yeteneklerini gösterme ve uygulayarak tecrübe etme şansını elde edecekler.

Samsung Mobilers projesi süresince pazarlama, teknoloji ve iletişim konularında çeşitli eğitimlerin de verileceği Mobiler’lar arasından, belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım ise projenin kazanan takımı olacak. Aylık periyodlarla bireysel performansın ve takım çalışmasının da değerlendirmeye alınarak ödüllendirileceği projeye başvurular 23 Nisan tarihinde başlayacak ve 11 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek.

Başvurular, www.samsungmobilers.com adresinden ve ilgili üniversitelerde 26 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında, 2’şer gün süreyle açılacak Samsung Mobilers standlarından yapılacak.

Proje koşulları, ödüller, başvuru formu ve proje kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi için www.samsungmobilers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 23 Nisan 2010 Cuma. Kategori Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME