Samsung NX300 ile Stilini Seç

Samsung - NX300Samsung NX300, farklı renk seçenekleri ile stil sahibi kullanıcıların beğenisini topluyor. Sade şıklığı tercih ediyorsanız beyaz, retro tasarımı yansıtan kahverengi ve klasik sevenlere özel siyah renk seçenekleriyle siz de tarzınızı yansıtın!

Samsung Electronics, NX300’de sunduğu farklı renk seçenekleri ve retro tasarımıyla kullanıcıların vazgeçilmezi olacak. NX300 ile en iyi fotoğraf deneyimini yaşatacak olan Samsung, sadelik ve şıklığı yansıtan beyaz, retro tarzı sevenlere özel tasarladığı kahverengi ve her zaman tercih edilen klasik siyah renk seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Dünyanın ilk hem 3D fotoğraf hem de 3D video çekebilen tek lensli sistemini sunan Samsung NX300’ün stil sahibi dünyasını siz de keşfedin!

NX300 ile mükemmel çekimi yakalayın

NX300’ün kompakt tasarımı ufak gövdede yüksek fotoğraf performansını bir arada sunuyor. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı ile fotoğrafları anında ve güvenli bir şekilde fotoğraf makinesinden akıllı telefona veya tablete iletebiliyor ve anında paylaşabiliyor. Tüm ışık koşullarında keskin, canlı ve net görüntüler sunan NX300, hem 2D hem de 3D olarak 1080p Full HD video kaydı desteği de sağlıyor. Samsung, NX300 modelinde bir araya getirdiği Hibrit APS-C CMOS Sensör ve dokunmatik ekranı birleştirerek çok daha konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yüksek kalitede ayrıntılı fotoğraflar yakalayabilen NX300, DRIMe IV görüntü işlemcisi sayesinde 1/6000 saniyelik deklanşör hızı ve saniyede 8.6 karelik sürekli çekim performansı sağlıyor.

NX300 kullanım kolaylığı ile şıklığı bir araya getiriyor

Kompakt tasarıma sahip NX300 ile herkes kolaylıkla profesyonel fotoğrafçılar gibi etkileyici fotoğraflar çekebilir. Fotoğraf makinesindeki Akıllı Mod yardımıyla kullanıcılar, Yaratıcı Çekim, Manzara, Işık İzi veya Hareket Dondurma gibi 14 farklı ortam ayarı arasından seçim yaptıklarında diyafram açıklığı veya deklanşör hızı gibi parametreler seçilen ortamda en iyi çekimi yapabilecek şekilde otomatik olarak ayarlayabiliyorlar. NX300’de bulunan i-Depth ayarı, kullanıcılara bir fotoğrafın derinliğini kolay ve basit bir şekilde ayarlama olanağını sunuyor. NX Serisine özgün i-Function sistemi ile ise kullanıcılar fotoğraf makinesi parametrelerini objektifin kendisini kullanarak ayarlayabiliyor, böylece hedeften uzaklaşmadan görüntüyü ayarlama olanağını yakalıyorlar. Kahverengi, siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan fotoğraf makinesine kontrast oluşturan gümüş bir çizgi, ürüne zarif ve otantik bir hava sağlıyor.

Yazan 29 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME