Samsung S2 portable “THIS IS IT” ile birlikte geliyor

This Is It _ driveDijital tüketici elektronikleri ve billişim teknolojisi alanının dünyadaki öncü şirketlerinden Samsung Electronics Co., Ltd. yaptığı açıklamada Michael Jackson’ın “THIS IS IT” filminin yüklü olduğu mobil harici sabit disk sürücüsü (HDD) Samsung S2 Portable’ı pazara sunduğunu duyurdu. Bu film dünyanın dört bir yanındaki Jackson hayranlarına, biletleri konserden çok önce tükenmiş olan Londra’daki O2 Arena’da gerçekleşecek konserin planlama, hazırlık ve prova süreçleri ile daha önce hiç yayınlanmamış sahne arkası görüntülerini sunuyor. Michael Jackson’ın THIS IS IT filminin DVD ve Blu-ray Disk olarak satışa sunulma zamanı ile denk getirilen THIS IS IT yüklü harici HDD’ler 22 Şubat 2010 tarihinden itibaren Avrupa’da birçok satış noktasında satışa çıkacak.

Samsung Electronics Türkiye IT Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep konuya ilişkin açıklamasında, “Kişisel fotoğrafları, müzik parçalarını, HD filmleri, okul projelerini, işle ilgili verileri ve kişisel finansal bilgileri taşınabilir çözümler içinde depolamaya olan talep arttıkça, bireysel veri depolama alanı da hızla gelişen ve büyüyen bir pazar olarak dikkat çekiyor. THIS IS IT filmi yüklü HDD, tüketicilere hem eğlence hem de S2 Portable HDD’nin gelişmiş özelliklerinden yararlanma olanağı sunuyor.” dedi.

Samsung’un S2 Portable HDD’sinin bellek kapasitesi 500GB; ayrıca HDD’de gelişmiş veri kayıt teknolojisi de yer alıyor. Bu özellikler S2’yi PC’lerinde kendi film koleksiyonlarını oluşturan tüketiciler için mükemmel bir çözüm haline getiriyor.

Michael Jackson’ın THIS IS IT filminin yüklü olmasının yanısıra, Samsung S2, yerleşik USB teknolojisi de içeriyor. Ayrıca gerçek zamanlı ya da programlı yedeklemeyi mümkün kılan Samsung Otomatik Yedekleme, sanal sürücüde verileri şifreleyen ve saklayan SecretZone ve bir şifre aracılığıyla veriyi iki kez koruma altına alan güçlü veri koruma fonksiyonu SafetyKey gibi birçok kullanıcı dostu özelliği de destekliyor.

Bu özel basım HDD Mart sonu itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

Yazan 22 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME