Samsung S5620 Monte’yi Pazara Sunuyor

Monte S5620Samsung S5620 Monte; gelişmiş dokunmatik ekranı, sosyal şebeke entegrasyonu ve zarif tasarımıyla dikkat çekiyor

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics tamamen dokunmatik yeni telefonu Samsung S5620 Monte’yi stil sahibi kullanıcılar için piyasaya sundu.

Samsung S5620 Monte; çok sayıda multimedya özelliği, zarif tasarımı, üst kademe bir cep telefonunun sağlayacağı stil ve performansı uygun fiyatlara sunuyor. Çarpıcı bir kontrasta sahip turuncu ve siyah kapak, kolay kullanılabilen TouchWiz 2.0 Plus kullanıcı arayüzü özellikleri ile Samsung S5620 Monte kullanıcılar için vazgeçilmez bir dokunmatik telefon deneyimi yaşatıyor.

Samsung S5620 Monte sosyal ağ kullanıcılarına da hitap ediyor. Facebook, Twitter ve Myspace’in de dahil olduğu bir dizi sosyal paylaşım ağı uygulamasıyla kullanıcıların profillerine diledikleri zaman ve istedikleri yerde giriş yapmalarını sağlıyor. Ayrıca bu uygulamalara ek olarak gelişmiş anlık mesaj uygulamaları ile de kullanıcılara diledikleri hizmeti kullanarak anında sohbet edebilme fırsatı sağlıyor.

Samsung S5620 Monte’de aynı zamanda ”her an ulaşılabilir” bir yaşam stiline kusursuzca eşlik edebilsin diye, nerede olduğunuzu kesin olarak bilmeniz ve dostlarınızı her zaman yerinizden haberdar edebilmeniz için Google Latitude’un desteklediği GPS yer alıyor. Bunun yanında sunulan Geo-etiketleme kapasitesi, hayatlarını ve deneyimlerini dostlarıyla paylaşabilmeleri için kullanıcıların fotoğraflarına geo-tagging eklemelerini sağlıyor. Diğer bağlantı özellikleri arasında, herhangi bir yerde ve zamanda opsiyonel kablosuz bağlantısı, outlook e-posta hesaplarına ulaşabilmek için Exchange ActiveSync ve Google Sync var. Böylece kullanıcılar hem sosyal şebeke takvimlerini hem de outlook takvimlerini güncelleyerek tüm uygulamaları tek bir yerden kontrol edebiliyorlar.

Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu Yetkili Başkan Yardımcısı JK Shin, “ Samsung S5620 Monte uygun fiyata hem güzel tasarımın hem de üstün performansın değerini bilenler için tasarlandı. Telefonun sosyal ağ uygulamaları, gelişmiş kullanıcı arayüzü, kullanıcıların diledikleri performansı elde edebilmeleri için tasarım ve bağlantı opsiyonları gibi bir dizi ilginç özelliği var” dedi.

Bu özellikler açısından zengin ve stil sahibi cep telefonu Samsung S5620 Monte’nin 16:9 manzara görünümünde olan 3 inçlik WQVGA LCD ekranı gülümseme çekim, panaroma çekim, yüz tanıma gibi özellikleri olan 3.2 mega piksellik fotoğraf çekme özelliği sunuyor.

Samsung S5620 Monte ayrıca, müzik arama servisi Müziği Bul! ile geliyor. Bu uygulamayla kullanıcılar en çok sevdikleri grupları tanıyabiliyor, anında telefonlarına müzik indirebiliyor, multimedia özelliğini kullanarak da diledikleri zaman bunları dinleyebiliyorlar. Kolaylık sağlayan özellikleri arasında Smart Unlock (Akıllı Kilit Açma) ve tek parmakla zoom yapabilme olanakları sayılabilir.

Samsung S5620 Monte Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Yazan 17 Şubat 2010 Çarşamba. Kategori İnceleme, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME